Teleman

Julia | odc. 50/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek wprowadza się do Moniki. Julia szuka nowej pracy, by jak najszybciej odejść z Kliniki Piękna. Tego samego dnia idzie na biznesowe spotkanie z Jankiem. Dochodzi między nimi do spięcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Janek wprowadza się do Moniki. Julia szuka nowej pracy, by jak najszybciej odejść z Kliniki Piękna. Tego samego dnia dziewczyna idzie na biznesowe spotkanie z Jankiem. Dochodzi między nimi do spięcia. Kasia radzi kuzynce, by przestała się wszystkim tak bardzo przejmować. Julia dostaje telefon z informacją, że mama z siostrą przyjeżdżają do Krakowa.

Występują

Zobacz także

Ładuję...