Teleman

Julia | odc. 48/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciek i Julia dowiadują się, że ślub w balonie nie jest problemem. Liczyli na to, że plan okaże się niewykonalny. Hanna i Tadeusz zastanawiają się, gdzie ich wysłać w podróż poślubną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Maciek i Julia są rozczarowani, gdy dowiadują się, że ślub w balonie nie jest żadnym problemem. Liczyli na to, że plan okaże się niewykonalny. Zdesperowana Julia stawia swojemu fikcyjnemu narzeczonemu pewien warunek. Tymczasem Hanna i Tadeusz zastanawiają się, gdzie wysłać nowożeńców w podróż poślubną. Planują też obiad zapoznawczy z rodziną przyszłej synowej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...