Teleman

Julia | odc. 47/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciek zdradza rodzicom pomysł na swój ślub. Hanna i Tadeusz postanawiają jednak na wszelki wypadek nie rezygnować z rezerwacji sali. Darek próbuje dowiedzieć się, kim jest Kamil.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Maciek dzieli się z rodzicami zwariowanym pomysłem, jaki ma na swój ślub. Hanna i Tadeusz postanawiają jednak na wszelki wypadek nie rezygnować z rezerwacji sali. Ich syn w tym czasie ma sprawdzić, czy jego plan da się zrealizować. Darek próbuje dowiedzieć się, kim jest Kamil. Namawia Pawła, by go śledził.

Występują

Zobacz także

Ładuję...