Teleman

Julia | odc. 43/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anita widzi Igora flirtującego z masażystką. Julia ją pociesza. Tadeusz i Janek nie mogą porozumieć się w pewnej kwestii. Hanna wspomina Julii, że chcieliby z Tadeuszem poznać jej rodzinę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Anita widzi, jak Igor flirtuje z masażystką. Czuje się zawiedziona. Julia próbuje podnieść ją na duchu. Tadeusz i Janek nie potrafią się porozumieć w pewnej kwestii. Hanna oświadcza Julii, że razem z Tadeuszem chcieliby poznać jej rodzinę. Przerażona dziewczyna próbuje zmienić temat rozmowy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...