Teleman

Julia | odc. 40/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia i Darek przyjeżdżają do Lubawic. Chłopak próbuje zbliżyć się do byłej narzeczonej. Natalka cieszy się z odwiedzin starszej siostry. Janek chce wyznać Maćkowi, że kocha jego narzeczoną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia i Darek przyjeżdżają do Lubawic. Chłopak próbuje wykorzystać sytuację, by zbliżyć się do swojej byłej narzeczonej. Natalka źle się czuje. Cieszy się jednak z odwiedzin starszej siostry. Janek chce wyznać Maćkowi, że kocha jego narzeczoną. Tymczasem w klinice wszyscy są przekonani, że Maciek i Julia zamierzają wziąć ślub.

Występują

Zobacz także

Ładuję...