Teleman

Julia | odc. 37/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciek namawia Julię, aby poszła z nim do Małeckiej. Ich rozmowę podsłuchuje Monika, która podaje się za Julię. Małecka zaprasza ją do mieszkania...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Maciek namawia Julię, aby poszła z nim do Małeckiej. Ich rozmowę podsłuchuje Monika, która postanawia udać się do lekarki. Kiedy jest już na miejscu, podaje się za Julię. Małecka zaprasza ją do mieszkania. W tym samym czasie Maciek i Julia również się do niej wybierają.

Występują

Zobacz także

Ładuję...