Komisarz Alex 6: Mężczyzna, który patrzy (72)

serial kryminalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pewna kobieta ginie w wypadku samochodowym. Policjanci ustalają, że była prześladowana przez tajemniczego mężczyznę. Orlicz i jego ludzie ustalają, że psychopata dręczy też inną kobietę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, których w pracy wspiera dzielny owczarek niemiecki, Alex. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Orlicz (Antoni Pawlicki), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu Lucyna (Magdalena Walach) i Puchała (Ireneusz Czop).

W tym odcinku

Pewna kobieta traci życie w wypadku samochodowym. Funkcjonariusze ustalają, że była ona prześladowana od miesięcy przez tajemniczego mężczyznę, który nie tylko nękał ją telefonami, ale też włamał się do jej mieszkania i ukradł osobiste rzeczy. Wkrótce Orlicz i jego współpracownicy dowiadują się, że psychopata dręczy też inną kobietę. Uratowana z pożaru nieznajoma zeznaje, że obcy mężczyzna szantażował ją przez telefon. Próby namierzenia go kończą się jednak fiaskiem, a śledztwo utyka w martwym punkcie. W końcu Orliczowi, z pomocą Aleksa, udaje się jednak wpaść na pewien trop. Ślady prowadzą łódzkich policjantów na miejski bazarek, na którym pracuje pewien czterdziestolatek...

Występują

Twórcy

Ładuję...