Na dobre i na złe | odc. 377: Konfrontacja

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wojtek domaga się widzenia z córką nim zdecyduje się na zostanie dawcą. Do szpitala trafiają z wypadku dwaj mężczyźni. Kierowca umiera,a lżej ranny pasażer bierze lekarzy na zakładników.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Tomek przygotowuje się do wyjazdu do Anglii. Wojtek domaga się widzenia z córką. Chce poznać dziewczynkę, nim zdecyduje się na zostanie dawcą. Tymczasem stan Blanki pogarsza się, jej wątroba przestała działać. Do szpitala trafiają z wypadku samochodowego dwaj mężczyźni. Kierowca umiera na stole operacyjnym. Lekarze odkrywają na jego ciele ranę postrzałową. Lżej ranny pasażer nie chce zdradzić szczegółów zdarzenia policji. Dorota odkrywa, że strzał padł z bliska. Jest zdania, że Sambor wie więcej niż się do tego przyznaje i chroni mężczyznę. Pacjent, który podsłuchuje tę rozmowę, bierze ich na zakładników. Zosia, widząc, co się dzieje, odważnie stawia czoła napastnikowi i uwalnia kolegów. Mężczyzna ucieka. Kuba nie pochwala jej czynu. Według niego niepotrzebnie ryzykowała.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...