Na dobre i na złe | odc. 424: Szkolny wybryk

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tretter zwalnia Kaśkę, a Żakowej obiecuje przejrzeć dokumentację medyczną jej byłego męża. Nie może sobie jednak poradzić z natarczywością Ireny, która zachowuje się jakby była jego żoną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Do Karoliny wprowadza się jej zafascynowana kulturą emo siostrzenica, Maja. Pewnego dnia nauczycielka dziewczyny nagle traci przytomność i osuwa się na podłogę. Kobieta trafia do szpitala w Leśnej Górze pod opiekę Orlickiej. Po tym incydencie Maja tłumaczy ciotce, że belferka wyglądała, jakby była pod wpływem narkotyków. Karolina jest zaniepokojona tym, że nastolatka jest za bardzo zorientowana w temacie środków odurzających. Tretter zwalnia Kaśkę, a Żakowej obiecuje przejrzeć dokumentację medyczną jej byłego męża. Doktor nie może sobie poradzić z natarczywością Ireny, która zachowuje się jakby była jego żoną. Gdy wieczorem Stefan chce świętować ze Elżbietą przyznanie dotacji unijnych dla szpitala, Irena wyprasza jego towarzyszkę z mieszkania. Tymczasem Zosia nie może dojść do porozumienia z Piotrem. Doktor, mimo że prosiła go, by nie zmieniał zaleceń dotyczących dawek leków, wprowadza własne rozwiązania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...