Na dobre i na złe | odc. 422: Nadawca nieznany

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Badania wykazują, że tramwajarz Artur ma guz w pęcherzu. Lena zauważa, że zaczęły jej wypadać włosy.Tomek kończy studia. Zosia liczy na to, że chłopak odbędzie staż w Leśnej Górze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Motorniczy tramwaju Artur podkochuje się w kontrolerce Agacie i pisze do niej anonimowe listy miłosne. Pewnego dnia mężczyźnie udaje się zapobiec poważnemu wypadkowi, jednak z powodu silnego stresu trafia na odział szpitala w Leśnej Górze. Badania wykazują, że tramwajarz ma guz w pęcherzu. Narośl wywołuje u mężczyzny dotkliwe ataki bólu. Podczas jednego z nich z kieszeni pacjenta wypada list, który Latoszek pospiesznie oddaje Agacie. Lena zauważa, że zaczęły jej wypadać włosy. Witek stara się otoczyć ją opieką, jednak kobieta odrzuca jego pomoc. Niezrażony tym lekarz wyznaje jej miłość. Tomek przygotowuje się do złożenia przysięgi Hipokratesa. Zosia liczy na to, że chłopak odbędzie staż na oddziale chirurgii w Leśnej Górze. Gdy od Trettera dowiaduje się, że dla młodego lekarza nie ma miejsca, sądzi, że to Gawryło zajął wolne stanowisko. Sambor nadal jest w kiepskiej formie. Ruud zabiera go na wieczór w męskim gronie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...