Na dobre i na złe | odc. 418: Amazonki

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala trafia ojciec trójki nieletnich dzieci. Rodzeństwo nie ma matki i robi wszystko, by nie umieszczono ich w pogotowiu opiekuńczym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Marcin podejrzewa, że Iza poddała się aborcji. Ktoś przeprowadził zabieg niefachowo i pojawiły się komplikacje. W rezultacie dziewczyna wylądowała w szpitalu. Lekarz boi się, że doktor Wójcik doniesie na Izę do prokuratury. W tym czasie dziewczyna znika. Lena spotyka Baśkę, z którą leżała na sali po operacji. Znajoma namawia ją, by zapisały się do klubu Amazonek, zrzeszającego kobiety, które przeszły mastektomię. Lena ma wątpliwości, czy to dobry pomysł. Do szpitala trafia ojciec trójki nieletnich dzieci. Rodzeństwo nie ma matki i robi wszystko, by z powodu choroby ojca nie umieszczono ich w pogotowiu opiekuńczym. Piotr zajmując się mężczyzną, podejmuje ryzykowne decyzje, z których nie jest zadowolona Zosia. Marta odkrywa, że jest w ciąży. Między nią a Konicą dochodzi z tego powodu do kłótni. Irena i Tretter próbują ich pogodzić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...