Na dobre i na złe | odc. 417: Dzień singla

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Marcina przyjeżdża Iza, jego dawna dziewczyna. Piotr sugeruje Agacie by zrezygnowała z zawodu lekarza. Wiki nie chce operować z Michałem i stara się o współpracę z Piotrem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Do Marcina przyjeżdża Iza, jego dawna dziewczyna. Prosi lekarza, by przenocował ją przez kilka dni, gdyż w Warszawie ma rozmowę kwalifikacyjną. Iza ukrywa przed swoim gospodarzem, że boli ją brzuch. W końcu dolegliwości nasilają się na tyle, że dziewczyna trafia do szpitala. Jednak odmawia poddania się badaniu ginekologicznemu. Marcin podejrzewa, jaki jest prawdziwy powód jej dziwnego zachowania. Agata z powodu problemów z poruszaniem się nie może wykonać pewnych czynności podczas zabiegu endoskopowego. Piotr sugeruje jej, by przy swoich kłopotach zdrowotnych, zrezygnowała z wykonywania zawodu lekarza. Wiki nie chce operować z Michałem i stara się o zgodę na przeprowadzanie zabiegów z Piotrem. Sambor ma żal do Gawryły, że podbiera mu rezydentów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...