Na dobre i na złe | odc. 416: Medyczny trójkąt

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lena publikuje artykuł w prestiżowym piśmie medycznym. Tekst zostaje życzliwie przyjęty w Leśnej Górze. Orlicka szuka endoskopistów, którzy będą kontynuować jej badania. Zgłasza się Agata.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Lena publikuje artykuł w prestiżowym piśmie medycznym. Tekst zostaje życzliwie przyjęty przez personel Leśnej Góry. Orlicka szuka endoskopistów, którzy będą kontynuować jej badania. Agata zgłasza się na ochotnika i rozpoczyna staż u Gawryły. Doktor od razu zleca jej poważne zadania. Do szpitala trafia chłopak, który skarży się na dokuczliwy kaszel. Wyniki badań wskazują, że przyczyną dolegliwości jest nowotwór. Mimo że lekarze dają mu pewne szanse na wyzdrowienie, młody pacjent zastanawia się, jak w tej sytuacji powinien postąpić wobec swojej narzeczonej. Lena broni swoją rozprawę doktorską i uzyskuje tytuł. Witek, by to uczcić, zabiera ją na romantyczną kolację z szampanem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...