Na dobre i na złe | odc. 415: Wyjątkowy koncert

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do lekarzy z Leśnej Góry dołącza nowy specjalista, doktor Piotr Gawryło i zakochuje się w rezydentce Agacie. Pracownicy kliniki, z wyjątkiem Sambora, są pod wrażeniem umiejętności Gawryły.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Do załogi lekarzy z Leśnej Góry dołącza nowy specjalista doktor Piotr Gawryło (Marek Bukowski). Lekarz od pierwszego wejrzenia zakochuje się w rezydentce Agacie. Wszyscy pracownicy kliniki, z wyjątkiem Sambora, są pod wrażeniem umiejętności i wiedzy nowego pracownika. Gunia (Agata Sasinowska) opiekuje się starszym profesorem śpiewu, który cierpi na stwardnienie rozsiane i wrzody. Aby go uratować konieczna jest transfuzja. Salowa znajduje sposób, skąd zdobyć krew dla pacjenta. Tretter uzyskuje w ministerstwie pozwolenie na dodatkowe rezydentury. Aby uczcić sukces zaprasza do siebie na kolację Żakową. W ten sposób dyrektorka dowiaduje się, że doktor mieszka ze swoją szwagierką Ireną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...