Rodzina zastępcza | odc. 246: Koszmar koszmarów

serial komediowy Polska 2006  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Córeczka kuzynki Alutki nadal mieszka w domu ciotki. Jędrula nie widzi świata poza małą i nie dostrzega udręki Alutki, a to na niej dziecko praktykuje swoje paranormalne zdolności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Poszukiwania kuzynki Alutki nie przynoszą rezultatów. Jej córeczka Alinka nadal mieszka w domu ciotki. Jędrula niespodziewanie odkrywa w sobie ojcowskie instynkty i nie widzi świata poza małą. Nie dostrzega również udręki Alutki, a na niej dziecko praktykuje swoje paranormalne zdolności, zdarzające się czasem u dziewczynek w jej wieku. Kiedyś takie cechy wykazywała Eliza, więc Alutka prosi ją o pomoc. Dziewczynki staczają ze sobą swoisty pojedynek czarownic, który wygrywa Alinka, a Eliza musi się ratować ucieczką. Po tym wydarzeniu dalsze przebywanie Alutki ze strasznym dzieckiem pod jednym dachem staje się niemożliwe, co nie oznacza jednak wcale, że to dziecko musi odejść.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...