Życie nad rozlewiskiem (6/13)

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgosia i Basia zauważają zafascynowanie Marysi Krzysztofem. Ona ukradkiem czyta wspomnienia babci. Małgosia ma pretensje do matki, że nie mówiła wnuczce o konsekwencjach swoich wyborów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalszy ciąg losów trzech kobiet, ich bliskich oraz znajomych z Pasymia. Małgosia wciąż przeżywa rozterki sercowe po rozwodzie z Konradem, Basia wydaje drukiem swoje wspomnienia, a Marysia przechodzi kryzys małżeński i zakochuje się w przystojnym, młodym leśniczym.

W tym odcinku

Małgosia i Basia zauważają, że Marysia jest zafascynowana Krzysztofem. Dziewczyna ukradkiem czyta wspomnienia babci, żałując, że sama nie doświadcza takich przeżyć. Małgosia ma pretensje do matki, że nie wspomina wnuczce o bolesnych konsekwencjach swoich wyborów. Sama wciąż czuje do niej żal o przeszłość. Aby się z tym uporać, postanawia odnaleźć Andrzeja. Chce go zapytać, czy wiedział, że Basia porzuciła dla niego swoją dwuletnią córkę. Okazuje się, że mężczyzna jest ciężko chory i nie można się z nim skontaktować. W Warszawie Małgosia przypadkiem spotyka Konrada. Elwira poddaje się uczuciu do Oresta, który wyrzeźbił Matkę Boską Pasymską z jej twarzą.

Występują

Twórcy

Ładuję...