Lekarze | sezon 4 odc. 11

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek ma złamany kręgosłup i odczuwa postępujący niedowład. Florczyk sprowadza do Torunia specjalistę, który będzie operował pacjenta. Zabieg wydaje się trudny i obarczony wysokim ryzykiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Funkcję ordynatora placówki przejmuje Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Wprowadza on nowe reguły i stawia przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów. Lekarze przeżywają liczne zawirowania w życiu osobistym. Maks Keller (Paweł Małaszyński), mąż Alicji (Magdalena Różczka), uległ wypadkowi. Walczy o życie w szpitalu. Orda (Wojciech Zieliński) w związku z kontuzją nie może podjąć pracy w charakterze chirurga. Leon (Jacek Koman) chce skupić się na karierze naukowej.

W tym odcinku

Janek ma złamany kręgosłup i odczuwa postępujący niedowład. Florczyk sprowadza do Torunia cenionego specjalistę, który będzie operował pacjenta. Zabieg wydaje się trudny i obarczony wysokim ryzykiem. Do kliniki trafia pięcioletni Franio. Chłopiec jest po wypadku i potrzebuje operacji. Podczas zabiegu okazuje się, że Franio cierpiał na wrodzoną wadę serca. Ojciec chłopca, będący pod nadzorem kuratora, może stracić prawa rodzicielskie. Daniel postanawia wspierać pracowników kliniki, dążących do wyjaśnienia sprawy uszkodzonego laparoskopu. Leon poznaje prawdę o wypadku Filipa. Nie chce, by chłopak utrzymywał jakikolwiek kontakt z jego córką. Gustaw próbuje nakłonić opiekunkę wnuka do zeznawania przeciwko Alicji. Relacje Leona, Basi i Karkoszki stają się napięte.

Występują

Zobacz także

Ładuję...