Lekarze | sezon 4 odc. 7

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Personel szpitala próbuje pomóc kobiecie, która skarży się na bóle brzucha. Kellerowie odwiedzają Alicję. Krystyna mówi jej, że zamierzają zabrać wnuka do Szwajcarii. Alicja nie zgadza się.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Funkcję ordynatora placówki przejmuje Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Wprowadza on nowe reguły i stawia przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów. Lekarze przeżywają liczne zawirowania w życiu osobistym. Maks Keller (Paweł Małaszyński), mąż Alicji (Magdalena Różczka), uległ wypadkowi. Walczy o życie w szpitalu. Orda (Wojciech Zieliński) w związku z kontuzją nie może podjąć pracy w charakterze chirurga. Leon (Jacek Koman) chce skupić się na karierze naukowej.

W tym odcinku

W klinice pojawia się tajemnicza kobieta (Monika Buchowiec), znajoma Michała Karkoszki. Alicja i Sylwia są ciekawe, kim ona jest. Już pierwszego dnia stażu na pediatrii Basia naraża się ordynatorowi. Profesor Pekold (Anna Polony) jest jednak pełna wyrozumiałości dla przyszłej lekarki. Torzewska przekonuje się też, jak ważne jest doświadczenie w medycynie. Wbrew jej sugestiom, aby nie operować jelita 10-letniego pacjenta, profesor Pekold przeprowadza udany zabieg. Personel Copernicusa próbuje pomóc 50-letniej kobiecie, która skarży się na silne bóle brzucha. Kolejne badania nie pomagają w postawieniu diagnozy. Kellerowie odwiedzają Alicję i Kubę. Gustaw jak zwykle jest bardzo niemiły. Krystyna mówi synowej, że zamierzają zabrać wnuka do Szwajcarii, aby tam zadbać o jego wychowanie. Alicja nie zgadza się na rozstanie z chłopcem. Szef Filipa, Bartek, ma problem z pewnym gangsterem, u którego zaciągnął dług.

Występują

Zobacz także

Ładuję...