Lekarze | sezon 4 odc. 6

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lekarze próbują ocalić nogę pacjentowi, któremu grozi amputacja na skutek błędu popełnionego w prywatnej klinice. Okazuje się, że za pomyłkę w tamtej placówce odpowiada Tadeusz Karkoszka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Funkcję ordynatora placówki przejmuje Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Wprowadza on nowe reguły i stawia przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów. Lekarze przeżywają liczne zawirowania w życiu osobistym. Maks Keller (Paweł Małaszyński), mąż Alicji (Magdalena Różczka), uległ wypadkowi. Walczy o życie w szpitalu. Orda (Wojciech Zieliński) w związku z kontuzją nie może podjąć pracy w charakterze chirurga. Leon (Jacek Koman) chce skupić się na karierze naukowej.

W tym odcinku

Lekarze z Copernicusa robią wszystko, by ocalić nogę pacjentowi, któremu grozi amputacja na skutek błędu medycznego popełnionego w prywatnej klinice. Okazuje się, że za tragiczną pomyłkę w tamtej placówce odpowiada Tadeusz Karkoszka. Michał postanawia ujawnić zaniedbanie swojego ojca. Sam również popełnia błąd podczas operacji, ale nakłada na siebie wysoką karę finansową. Sylwia wkracza w świat nowych snobistycznych znajomych Daniela. Nie czuje się dobrze. Tymczasem Orda zaczyna coraz bardziej lubić swoją pracę. Wanat zajmuje się swoją 24-letnią kuzynką. Kobieta obawia się, że jest ciąży, co jest jej bardzo nie na rękę. Prawda okazuje się jednak okrutna - zostaje u niej zdiagnozowany nowotwór. Filip prosi Beatę, aby razem zamieszkali. Piotr postanawia wybaczyć żonie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...