Lekarze | sezon 3 odc. 2

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olga Rojko zostaje zatrudniona w Copernicusie. Próbuje odwieść Kellera od wzięcia ślubu. On jednak jest pewny swojego uczucia do Alicji. Orda przechodzi kolejną operację dłoni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Iza Wanat stara się odzyskać swojego męża, Piotra (Szymon Bobrowski). Mężczyzna ma romans z Magdą. Alicja natomiast próbuje sobie ułożyć życie z Maksem Kellerem (Paweł Małaszyński). Do ekipy lekarskiej dołączają Olga Rojko (Magdalena Boczarska) i Barbara Torzewska (Aleksandra Hamkało). Daniel Orda (Wojciech Zieliński) ulega wypadkowi na motocyklu. Jego dalsza praca w zawodzie chirurga staje pod znakiem zapytania.

W tym odcinku

Olga Rojko zostaje zatrudniona w Copernicusie. Próbuje odwieść Kellera od wzięcia ślubu. On jednak jest pewny swojego uczucia do Alicji. Orda przechodzi kolejną operację dłoni. Wciąż nie wiadomo, czy będzie mógł wrócić do zawodu chirurga. Sylwia wspiera go w ciężkich chwilach. Beata przejmuje się losem Filipa, który trafił na SOR po upadku z dużej wysokości. Pacjentką szpitala jest Jagoda. Matka podtruwała ją swoimi lekami. Chciała uniemożliwić w ten sposób córce wyjazd z Polski za ukochanym. Iza wraca z ośrodka dla narkomanów. Piotr pozwala jej zostać w jego mieszkaniu, lecz nie podjął jeszcze decyzji o przyszłości ich małżeństwa. Alicja i Maks stają przed ołtarzem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...