Lekarze | sezon 2 odc. 3

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jivan jest zaskoczony, że ciąża zmieniła nawyki żywieniowe żony. Alicja ratuje życie starszej pani z zapaleniem otrzewnej i wyrostka. Maks zajmuje się pacjentem, który czeka na przeszczep.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) dołączyła do zespołu po tym, jak rozstała się z narzeczonym w Warszawie i nie została przyjęta na upragniony staż z transplantologii. Wyszło na jaw, że ordynator Leon Jasiński (Jacek Koman) jest jej ojcem.

W tym odcinku

Jivan nie kryje zaskoczenia, widząc jak ciąża zmieniła nawyki żywieniowe jego żony. Florczyk wyraźnie imponuje Ordzie, który nie odstępuje od niego na krok. Alicja ratuje życie starszej kobiecie z zapaleniem otrzewnej i wyrostka. Tymczasem Maks zajmuje się pacjentem, który czeka na przeszczepienie nerek i trzustki. Elżbieta robi duże wrażenie na prezydencie Torunia, Jerzym Łąckim, który ją uwodzi. Keller spotyka w szpitalu kolegę, który wyrusza na misję do Somalii. Dostaje propozycję przyłączenia się do wyprawy. Beata umawia się z mężczyzną poznanym na forum narciarskim. Leon organizuje kolację dla rodziny Kellerów i swoich córek. Podczas posiłku Maks prosi Alicję o rękę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...