Lekarze | sezon 2 odc. 2

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta zostaje wezwana na posiedzenie rady miejskiej. Lekarzom nie udaje się uratować mężczyzny chorego na nowotwór trzustki. Do szpitala trafia młoda kobieta z bólami brzucha.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) dołączyła do zespołu po tym, jak rozstała się z narzeczonym w Warszawie i nie została przyjęta na upragniony staż z transplantologii. Wyszło na jaw, że ordynator Leon Jasiński (Jacek Koman) jest jej ojcem.

W tym odcinku

Elżbieta zostaje wezwana na posiedzenie rady miejskiej, które dotyczy jej odwołania. Lekarzom nie udaje się uratować mężczyzny cierpiącego na nowotwór trzustki. Pacjent zostawia jednak córce, której nie widział od 10 lat, listy oraz polisę ubezpieczeniową. Do szpitala trafia też młoda kobieta z bólami brzucha. Maks wspiera Alicję przygotowującą się do zabiegu związanego z przeszczepem. Beata przełamuje się i również rozmawia z siostrą. Zaczynają się operacje Leona i Alicji. U kobiety dochodzi do poważnych komplikacji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...