Lekarze | sezon 1 odc. 12

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alicja opiekuje się dziewczyną z niedowładem ręki. Daniel nie chce już ukrywać romansu z Sylwią i postanawia przedstawić partnerkę matce. Beata nie potrafi zaakceptować Alicji jako siostry.

Oglądaj w telewizji

Nd 2.04 0:15
Discovery Lifelogo

Opis

Perypetie Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka) - ambitnej lekarki stawiającej pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż, a jej relacje z partnerem (Piotr Polk) się skomplikowały, postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu. Porzuca narzeczonego w Warszawie i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu Copernicus prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) widzi szansę na swój zawodowy rozwój. Dołącza do zespołu oddanych i zaangażowanych w pracę lekarzy.

W tym odcinku

Alicja opiekuje się dziewczyną z niedowładem ręki, a Jivan leczy pacjentkę zmagającą się z ortoreksją. Firma remontująca szpital żąda zaległej wpłaty za wykonane prace. Daniel nie chce już ukrywać swojego romansu z Sylwią i postanawia przedstawić matce swoją partnerkę. Do Copernicusa trafia ciężko ranny policjant. Beata nie potrafi zaakceptować Alicji jako siostry. Tymczasem ona wciąż odrzuca Maksa. Okazuje się, że życie Jasińskiego może ocalić tylko transplantacja. Obie jego córki są gotowe zostać dawcą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...