Lekarze | sezon 1 odc. 11

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pacjentkami szpitala są siostry bliźniaczki. Jedna potrzebuje przeszczepu nerki. Druga jest po ciężkim wypadku. Alicja wciąż przeżywa wiadomość, że Leon jest jej ojcem. Test to potwierdza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka) - ambitnej lekarki stawiającej pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż, a jej relacje z partnerem (Piotr Polk) się skomplikowały, postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu. Porzuca narzeczonego w Warszawie i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu Copernicus prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) widzi szansę na swój zawodowy rozwój. Dołącza do zespołu oddanych i zaangażowanych w pracę lekarzy.

W tym odcinku

Pacjentkami toruńskiego szpitala są siostry bliźniaczki, Matylda i Klara. Jedna z nich potrzebuje przeszczepu nerki. Druga jest po ciężkim wypadku, a jej funkcje życiowe podtrzymuje aparatura medyczna. Lekarze przekonują matkę, by zgodziła się na transplantację. Alicja wciąż przeżywa wiadomość, że Leon jest jej ojcem. Wykonuje z Beatą badania DNA. Test potwierdza ojcostwo Jasińskiego, który jest szczęśliwy, że zyskał córkę. Beatą targają jednak inne emocje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...