Na dobre i na złe | odc. 345: Rewolucja

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W pubie agresywni goście zaczepiają Bożenkę i Martę. W ich obronie staje Wołodia, imigrant z Rosji i ranny trafia do Leśnej Góry. Latoszek wraca z Anglii. Pojawia się dyrektor Elżbieta Żak.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

W pubie agresywni kibice zaczepiają Bożenkę i Martę. W ich obronie staje Wołodia, imigrant z Rosji. Chuligani ranią go nożem w serce. Wołodia w ciężkim stanie trafia na oddział do szpitala w Leśnej Górze. Na szczęście lekarzom udaje się go uratować. Przy okazji wychodzi na jaw, że Rosjanin przebywa w Polsce nielegalnie. Latoszek wraca z Anglii akurat w dniu, gdy w klinice pojawia się nowa dyrektor, Elżbieta Żak. Dokonuje ona pierwszych poważnych zmian w organizacji szpitala: ogłasza nabór na rezydentów, konkurs na kierowników oddziałów, którzy zastąpią ordynatorów, a także informuje Latoszka, że w jego mieszkaniu powstanie laboratorium. Tretter jest zaskoczony posunięciami menadżerki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...