Przyjaciele 2: The One Where Doctor Ramoray Dies (18)

(Friends)

serial komediowy USA 1995-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monica i jej nowy partner przeżywają pierwsze problemy. Joey cieszył się z roli, którą otrzymał w znanym serialu. Chandler nie jest zachwycony swoim nowym współlokatorem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Monica i jej nowy partner przeżywają pierwsze problemy. Richard dowiaduje się o poprzednich związkach dziewczyny i dochodzi między nimi do kłótni. Joey był bardzo zadowolony z roli dr. Ramoraya, którą otrzymał w znanym serialu. Zmienia zdanie po przeczytaniu niepochlebnej recenzji w piśmie branżowym. W tym samym czasie Rachel i Ross mają bardzo podobne problemy co Monica i Richard. Chandler z kolei nie jest zachwycony swoim nowym współlokatorem.

Występują

Twórcy

Ładuję...