Na dobre i na złe | odc. 344: Jak ojciec z synem

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrycja i Drzewiecki postanawiają wyjechać. Beata donosi Bożenie, że Marta oddawała Rafałowi leki wydawane na receptę. Wójcik zauważa, że Tomek ma niezwykły talent do czytania zdjęć USG.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Do czasu procesu Patrycja i Drzewiecki postanawiają wyjechać w bezpieczne miejsce. Do szpitala w Leśnej Górze przychodzi ojciec doktora Wójcika. Badania wykazują, że ma on problemy z przepukliną i prostatą. Nie zgadza się jednak na leczenie. Zmienia zdanie dopiero, gdy odkrywa, jak bardzo syn go kocha. Beata donosi Bożenie, że Marta oddawała Rafałowi leki wydawane na receptę. Marta jest załamana. W końcu dociera do niej, że Konica ją wykorzystywał. Kostek i Tomek zaczynają praktyki na oddziale ginekologicznym pod kierunkiem doktora Wójcika. Tym razem to młody Burski jest lepszy, a Kostek zostaje w jego cieniu. Wójcik uważa, że Tomek ma talent do czytania zdjęć USG. Swoimi spostrzeżeniami dzieli się z Kubą. Doktor Tretter idzie na rozmowę do ministerstwa. Spotyka tam Kasię, żonę Pawicy. Nadal będzie dyrektorem placówki, ale w szpitalu muszą zostać przeprowadzone reformy. Zajmie się tym nowa dyrektor administracyjna, Elżbieta Żak.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...