Na dobre i na złe | odc. 338: Klasowe spotkanie

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pawica wybiera się na spotkanie klasowe, ale dowiaduje się, że musi zostać na dyżurze. Kolegów sprzed lat oraz swoją pierwszą miłość spotyka w klinice. Trafili tu z objawami zatrucia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Pawica wybiera się na spotkanie klasowe, ale w ostatniej chwili dowiaduje się, że musi zostać na dyżurze. Kolegów sprzed lat, Wieśka i Janka, oraz swoją pierwszą miłość, Izę, spotyka w klinice. Cała trójka trafia do Leśnej Góry z objawami zatrucia, prawdopodobnie wywołanym przez zjedzonego w drodze na zlot tatara. Stan Izy, mimo leczenia, pogarsza się. Lena wychodzi za mąż za Witka. Tuż po ceremonii odbiera telefon od Edwardsa. Okazuje się, że musi natychmiast wracać do Anglii. Rafał idzie po urlopie do pracy. Odstawił leki i zdecydował się na psychoterapię. Zybert mówi Kubie, że jego zdaniem Tomek nie nadaje się na chirurga. Burski jest zaskoczony opinią profesora. Tretter informuje kolegów, że w najbliższym czasie szpital zostanie skontrolowany przez audytora.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...