Prawo Agaty | sezon 5 odc. 3

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mecenas Przybysz chce wnieść apelację od wyroku skazującego Jadwigę. Dorota bez uprzedzenia przylatuje z Anglii. Bartek postanawia pomóc Justynie, która pozwała byłego pracodawcę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników małej warszawskiej kancelarii. Mecenasi Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska), Marek Dębski (Leszek Lichota) i Bartek Janowski (Michał Mikołajczak) podejmują się nowych wyzwań, które wystawiają ich przyjaźń na próbę. Pochodzącą z Bydgoszczy prawniczkę czeka kolejna konfrontacji z Hubertem - oszustem, przez którego niegdyś straciła intratną pracę. Dorota przekonuje się, że wyjazd do Anglii był pomyłką. Powrót do Polski wystawia jej małżeństwo na ciężką próbę. Prokurator Okońska (Małgorzata Kożuchowska), aby rozwiązać trudną sprawę sądową, zdecyduje się złamać prawo.

W tym odcinku

Mecenas Przybysz chce wnieść apelację od wyroku skazującego Jadwigę. Podejrzewa, że sprawa ma drugie dno. Dębski jedzie z nią do żony Biłgorajskiego - mężczyzny, za którego zabójstwo została skazana kobieta. Wdowa pokazuje im zdjęcia, na których Agata spostrzega dobrze znaną jej twarz. W międzyczasie prawniczka zostaje zaangażowana w sprawę emerytki, która uległa wypadkowi w jednym z niewielkich sklepów osiedlowych. Kobieta domaga się odszkodowania. Bartek postanawia pomóc Justynie. Młoda prawniczka pozwała byłego pracodawcę za zwolnienie. Janowski reprezentuje ją podczas rozprawy. Dowiaduje się, kto jest ojcem jej dziecka. Dorota bez uprzedzenia przylatuje z Anglii.

Występują

Zobacz także

Ładuję...