Przyjaciele 2: The One Where Ross and Rachel... You Know (15)

(Friends: The One Where Ross and Rachel... You Know)

serial komediowy USA 1995-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ross i Rachel rozważają, czy nawiązać romans. Monica poznaje przystojnego lekarza, dr Richarda Burke'a. Zakochują się w sobie i spędzają namiętną noc. Rano Monica ma poważne wątpliwości.

Oglądaj w telewizji

Śr 12.10 17:55
Comedy Centrallogo
Czw 13.10 11:30
Comedy Centrallogo
Pt 14.10 14:30
Polsat Comedy C. E.logo
Nd 16.10 9:00
Comedy Centrallogo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Ross i Rachel nadal rozważają, czy powinni nawiązać romans. Monica poznaje przystojnego lekarza i przyjaciela rodziny, dr Richarda Burke'a. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia i spędzają namiętną noc. Rano Monica ma wątpliwości, bo Richard jest od niej o wiele starszy i nie wcale nie zamierza się żenić. Joey świętuje przedłużenie kontraktu, kupując dwa komfortowe fotele i telewizor z dużym ekranem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...