Przyjaciele 4: The One with the Dirty Girl (6)

(Friends: The One with the Dirty Girl)

serial komediowy USA 1997-1998  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ross spotyka się z paleontolog Cheryl. Dziewczyna bardzo mu się podoba, łączą ich wspólne zainteresowania. Jest jednak pewien mankament - Cheryl nie dba o porządek. Jest bardzo niechlujna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Ross spotyka się z panią paleontolog, Cheryl. Dziewczyna bardzo mu się podoba, łączą ich te same zainteresowania i zawód. Jest jednak jeden drobny mankament - Cheryl nie dba o porządek, jest niechlujna i w ogóle się tym nie przejmuje. Tymczasem Chandler kupuje w prezencie urodzinowym dla Kathy trudną do zdobycia kopię jej ulubionej książki "The Velveteen Rabbit". Postanawia sprawdzić, jaki prezent sprawił swojej dziewczynie Joey. Phoebe pożycza Monice pieniądze na rozkręcenie firmy kateringowej. Dziewczyna ma jednak problem ze ściąganiem płatności od swoich klientów.

Występują

Twórcy

Ładuję...