Przyjaciele 2: The One With Two Parties (22)

(Friends: The One With Two Parties)

serial komediowy USA 1995-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rachel organizuje przyjęcie urodzinowe. Na imprezie niespodziewanie pojawiają się jej rodzice - Sandra i Leonard. Zaproszeni goście dzielą się na dwie grupy.

Oglądaj w telewizji

Czw 13.10 18:25
Comedy Centrallogo
Pt 14.10 12:00
Comedy Centrallogo
Nd 16.10 12:30
Comedy Centrallogo
Pon 17.10 15:00
Polsat Comedy C. E.logo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel organizuje przyjęcie urodzinowe. Na imprezie niespodziewanie pojawiają się jej rodzice - Sandra i dr Leonard Green. Tymczasem zaproszeni goście wyraźnie dzielą się na dwie grupy. Jedni pozostają w mieszkaniu Moniki i Rachel, drudzy natomiast zdecydowanie wolą bawić się u Joeya i Chandlera.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...