Przyjaciele 2: The One with the Bullies (21)

(Friends: The One with the Bullies)

serial komediowy USA 1995-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Chandler i Ross chcą odzyskać prestiżowe miejsce na sofie w ich ulubionym pubie. Phoebe ma okazję poznać drugą żonę ojca. Spotyka także pewnego,dawno niewidzianego, członka rodziny.

Oglądaj w telewizji

Czw 13.10 17:55
Comedy Centrallogo
Pt 14.10 11:30
Comedy Centrallogo
Nd 16.10 12:00
Comedy Centrallogo
Pon 17.10 14:30
Polsat Comedy C. E.logo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Chandler i Ross chcą odzyskać prestiżowe miejsce na sofie w ich ulubionym pubie. W tym celu decydują się na pojedynek z rywalami. Ich walka przybiera całkiem nieoczekiwany finał: kończy się zaprzyjaźnieniem się obu drużyn. Tymczasem Phoebe ma okazję poznać drugą żonę ojca. Spotyka także dawno niewidzianego członka rodziny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...