Przyjaciele 2: The One Where Joey Moves Out (16)

(Friends: The One Where Joey Moves Out)

serial komediowy USA 1995-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rodzice Moniki plotkują na temat nowego romansu ich znajomego dr Burke'a. Okazuje się, że jego aktualną przyjaciółką jest... ich córka. Po kłótni z Chandlerem Joey chce się wyprowadzić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Podczas rodzinnego przyjęcia rodzice Moniki opowiadają plotki na temat najnowszego romansu ich znajomego dr Burke'a. Wkrótce wychodzi na jaw, że jego obecną przyjaciółką jest ich córka Monica. Chandler zauważa, jak Joey oblizuje łyżeczkę i chowa ją z powrotem do szuflady. Wywiązuje się sprzeczka, w wyniku której Joey postanawia się wyprowadzić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...