Przyjaciele 2: The One with the Prom Video (14)

(Friends: The One with the Prom Video)

serial komediowy USA 1995-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monica otrzymuje od rodziców stare wideo, które pamięta jeszcze czasy, gdy ona i Ross, chodzili do szkoły. Przy tej okazji wychodzi na jaw, że już wtedy Ross żywił gorące uczucia do Rachel.

Oglądaj w telewizji

Śr 12.10 17:25
Comedy Centrallogo
Czw 13.10 11:00
Comedy Centrallogo
Pt 14.10 14:00
Polsat Comedy C. E.logo
So 15.10 14:30
Comedy Centrallogo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Monica otrzymuje od swoich rodziców stare wideo, które pamięta jeszcze czasy, gdy ona i jej brat Ross chodzili do szkoły. Przy tej okazji wychodzi na jaw, że już wtedy Ross żywił gorące uczucia do Rachel. Joey pragnie jakoś podziękować Chandlerowi za pomoc przy tworzeniu koncepcji jego roli w serialu i daje mu drogą bransoletkę. Prezent nie przypada jednak do gustu obdarowanemu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...