Dyżur 3 (41)

serial dokumentalny Polska 2010  od 12 lat

W skrócie

Kulisy pracy personelu oddziału ratunkowego Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz Szpitala Powiatowego w Wyszkowie. Karetka przywozi pacjenta, który spadł z dużej wysokości.

Oglądaj w telewizji

Czw 6.06 5:25
TV Puls 2logo

Opis

Twórcy serialu towarzyszą personelowi medycznemu w jego codziennej pracy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Prezentują kulisy zabiegów i badań diagnostycznych, a wybrani pacjenci mówią o tym, co sprawiło, że trafili na ten właśnie oddział. Przekonamy się też, jakie będą ich dalsze losy. Przewodnikami po tym świecie ludzkich dramatów, cierpień i wzruszeń będą doświadczeni lekarze - Wojciech Moraczewski oraz Dymitr Książek. W ich rękach spoczywa niejednokrotnie zdrowie i życie pacjentów.

W tym odcinku

Kulisy pracy personelu oddziału ratunkowego Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz Szpitala Powiatowego w Wyszkowie. Pogotowie przywozi ciężko rannego pacjenta, który spadł z dużej wysokości. Tomografia komputerowa wykazuje płyn w jamie brzusznej i odmę jamy opłucnej. Lekarze podejmują walkę o jego życie. Specjaliści pomagają także poparzonemu kucharzowi i ofierze przemocy domowej.

Zobacz także

Ładuję...