Malanowski i partnerzy: Skarb (174)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Malanowskiego przychodzi kobieta, która twierdzi, że jej córce stało się coś złego, a sprawcą jest dużo starszy od córki zięć. On utrzymuje, że żona spakowała się i gdzieś wyjechała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Do Malanowskiego przychodzi Barbara Czechowicz. Kobieta twierdzi, że jej córce, Aldonie stało się coś złego, a sprawcą jest dużo starszy od córki zięć, Andrzej Raczek. Mężczyzna tymczasem utrzymuje, że Aldona spakowała się i gdzieś wyjechała. Klientka wie, że to niemożliwe, bo córka odezwałaby się do niej, a tymczasem nie ma z nią kontaktu od tygodnia. Aldona wielokrotnie skarżyła się na męża. Barbara Czechowicz obawia się, że tym razem doszło do tragedii.

Występują

Zobacz także

Ładuję...