Lekarze | sezon 3 odc. 1

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alicja i Maks operują Daniela, który miał wypadek. Szymańska wyznaje ukochanemu, że spotykała się z Bartkiem. Pacjentkami Copernicusa są siostry. Młodsza decyduje się oddać starszej nerkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Iza Wanat stara się odzyskać swojego męża, Piotra (Szymon Bobrowski). Mężczyzna ma romans z Magdą. Alicja natomiast próbuje sobie ułożyć życie z Maksem Kellerem (Paweł Małaszyński). Do ekipy lekarskiej dołączają Olga Rojko (Magdalena Boczarska) i Barbara Torzewska (Aleksandra Hamkało). Daniel Orda (Wojciech Zieliński) ulega wypadkowi na motocyklu. Jego dalsza praca w zawodzie chirurga staje pod znakiem zapytania.

W tym odcinku

Na sali operacyjnej Alicja i Maks walczą o życie Daniela, który uległ wypadkowi motocyklowemu. Szymańska wyznaje ukochanemu, że spotykała się z Bartkiem. Obawia się, że to może zmienić jej relację z Kellerem, on jednak myśli o ślubie, który wezmą już za dwa tygodnie. Sielską wizję zakłóca pojawienie się Olgi. Pacjentkami Copernicusa są siostry. Młodsza decyduje się oddać starszej nerkę. Filip bezskutecznie próbuje nawiązać znajomość z Beatą w kawiarni. Po kilku godzinach trafia na SOR. Okazuje się, że wyskoczył z okna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...