Teleman

Świat według Kiepskich | odc. 270: Kocham biurokrację

serial komediowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ferdek słyszy, że został zlikwidowany problem bezrobocia. Komplikuje to jego sytuację - jako ostatni bezrobotny zostaje zasypany ofertami zatrudnienia. Coraz trudniej znaleźć mu wymówki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Ferdek dowiaduje się z telewizji, że całkowicie zlikwidowany został problem bezrobocia. Komplikuje to jego sytuację - jako ostatni bezrobotny zostaje zasypany ofertami zatrudnienia. Coraz trudniej znaleźć mu wymówki, które usprawiedliwiałyby fakt, że jeszcze nie podjął pracy. Okazuje się jednak, że wśród propozycji z pośredniaka jest i taka, która mu odpowiada.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...