Przyjaciele 4: The One With Rachel's Crush (13)

(Friends: The One With Rachel's Crush)

serial komediowy USA 1997-1998  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W scenariuszu sztuki, w której gra Kathy, przewidzianych jest kilka namiętnych scen. Joey próbuje uspokoić Chandlera. Tłumaczy przyjacielowi, że między aktorami w rzeczywistości wcale nie iskrzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

W scenariuszu nowej sztuki, w której gra Kathy, przewidzianych jest kilka namiętnych scen z jej partnerem scenicznym. Joey próbuje uspokoić Chandlera. Z perspektywy swojego aktorskiego doświadczenia tłumaczy przyjacielowi, że kiedy wydaje się, że na scenie czuć "chemię" między aktorami, w rzeczywistości wcale miedzy nimi nie iskrzy. Kiedy Chandler idzie po raz kolejny na sztukę, zauważa, że gra aktorska nie jest dobra i brak w niej emocji. Wówczas dochodzi do wniosku, że jest to spowodowane romansem aktorów w życiu prywatnym. Chandler zarzuca Kathy, że go zdradziła. Rozstają się w niemiłej atmosferze. Wkrótce Chandler postanawia przeprosić Kathy, ale jest już za późno. Dział, w którym pracuje Rachel, zostaje rozwiązany, a ona przeniesiona do innego departamentu. Dziewczyna jest niezadowolona ze zmiany i planuje odejść. Zmienia zdanie, kiedy poznaje przystojnego klienta. Rachel chciałaby się z nim umówić na randkę, ale nie ma pojęcia, jak to zrobić, bo dotąd to zawsze ona była zapraszana.

Występują

Twórcy

Ładuję...