Przyjaciele 4: The One with the Embryos (12)

(Friends: The One with the Embryos)

serial komediowy USA 1997-1998  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Phoebe zamierza urodzić dziecko i oddać je swojemu przyrodniemu bratu i jego żonie. Poddaje się zabiegowi sztucznego zapłodnienia. Ryzyko jest duże - Frank i Alice mogą opłacić jedną próbę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Phoebe podjęła decyzję i zamierza urodzić dziecko swojemu przyrodniemu bratu i jego żonie. Poddaje się zabiegowi sztucznego zapłodnienia. Ryzyko jest jednak bardzo duże, ponieważ Frank i Alice mają pieniądze na opłacenie tylko jednej próby. Monica i Rachel zakładają się z Chandlerem i Joeyem, że znają ich lepiej niż oni je. Aby rozstrzygnąć spór, organizują specjalny konkurs. Pytania ma ułożyć Ross. Stawka jest duża. Jeśli dziewczyny wygrają, chłopcy będą musieli pożegnać się z mieszkającymi z nimi zwierzętami: kaczką i kurczakiem. Jeśli zwyciężą panowie, w nagrodę otrzymają mieszkanie Moniki i Rachel.

Występują

Twórcy

Ładuję...