Oficer: Sto rąk (13-ost.)

serial sensacyjny Polska 2005  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kruszon stara się wymusić na polityku przyznanie się do kradzieży. Były policjant zostaje osadzony w areszcie. W Internecie zamieszczone zostają informacje demaskujące wicepremiera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Warszawa. Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), młody oficer Centralnego Biura Śledczego, stosuje niekonwencjonalne metody walki z groźnymi przestępcami. Spotyka się na co dzień z mafijnymi porachunkami, skorumpowanymi policjantami i przekupnymi sędziami.

W tym odcinku

Kruszon stara się wymusić na wicepremierze przyznanie się, że to on kierował akcją kradzieży pieniędzy z banku. Polityk nie daje się jednak oszukać i Tomkowi nie udaje się nagrać jego słów. Po pogrzebie Rysia Stella przekazuje Kruszonowi dziwnie brzmiącą informację. Tego samego dnia do jego mieszkania wkracza oddział antyterrorystów. Były policjant zostaje zatrzymany i osadzony w tym samym areszcie, w którym przebywa Grand. Tymczasem ojciec Kruszona na jego prośbę umieszcza w Internecie informacje demaskujące wicepremiera. Oficjalnie jednak to Kruszon zostaje oskarżony o zabójstwo kolegi i nielegalny transfer pieniędzy. Mimo to odrzuca ofertę mafijnego adwokata, oferującego mu swoje usługi. Grand próbuje zabić Kruszona. Wkrótce Tomek zostaje porwany z aresztu.

Występują

Twórcy

Ładuję...