Oficer: Narodziny (12/13)

serial sensacyjny Polska 2005  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Aldona i Ryś przeznaczają pieniądze od Topora dla rodzin zamordowanych policjantów. Kruszon obwinia się o śmierć Malwiny. Specjaliści w szpitalu orzekają, że nie może pracować w zawodzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Warszawa. Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), młody oficer Centralnego Biura Śledczego, stosuje niekonwencjonalne metody walki z groźnymi przestępcami. Spotyka się na co dzień z mafijnymi porachunkami, skorumpowanymi policjantami i przekupnymi sędziami.

W tym odcinku

Aldona i Ryś przeznaczają pieniądze otrzymane od Topora na odszkodowania dla rodzin zamordowanych policjantów oraz na leczenie sparaliżowanego Juniora. Po akcji w banku i dramatycznych przejściach Kruszon trafia na obserwację do szpitala psychiatrycznego. Obwinia się o śmierć Malwiny. Komisja lekarska orzeka, że nie może dłużej być policjantem. Generał radzi Tomkowi, by wyjechał za granicę, gdyż może się znaleźć w wielkich tarapatach. Kruszon odwiedza przebywającego w areszcie Granda. Bezskutecznie próbuje się dowiedzieć, kto był jego mocodawcą. Przestępca grozi mu śmiercią. Aldona rodzi córeczkę. Ryś mówi Tomkowi, że akcja w banku wymknęła się policji spod kontroli i że transfer dużej sumy pieniędzy został jednak dokonany. Przekazuje koledze dyskietkę z informacjami mogącymi wyjaśnić wiele wątpliwości w tej sprawie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...