Świat według Kiepskich | odc. 264: Zerwane więzi

serial komediowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Arnold Boczek oznajmia z dumą sąsiadom, że wybiera się na zjazd licznej rodziny Boczków. Ferdynand Kiepski postanawia odszukać członków swojej rodziny, z którymi nie utrzymywał kontaktu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Arnold Boczek oznajmia z dumą swoim sąsiadom, że wybiera się na uroczysty zjazd licznej rodziny Boczków. Mają na niego przybyć jego krewni z całego świata. Ferdynand Kiepski postanawia, że odszuka członków swojej rodziny, z którymi do tej pory nie utrzymywał kontaktu, i spróbuje się z nimi skontaktować.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...