Na Wspólnej

Streszczenia odcinków

Na Wspólnej (3863)

Lekarka informuje Natalię, że Grzesiek zostanie poddany terapii hormonalnej, a diagnoza jest pewna. Danka pyta uczniów o konflikt Kasi z Mią. Darek dowiaduje się, dlaczego nastolatka zmieniła szkołę.

Na Wspólnej (3862)

Kasia, która rzekomo uwiodła ucznia i zaatakowała jego dziewczynę, staje się tematem plotek na portalach internetowych. Mia ostrzega Leona, jeśli przyzna się do kłamstwa, poniesie konsekwencje.

Na Wspólnej (3861)

Kasia dowiaduje się, że została oskarżona przez Mię o atak. Tymczasem nastolatka dziękuje Leonowi za potwierdzenie jej kłamstw. Martyna próbuje ująć Kajtka nową grą, ale obraża jego matkę.

Na Wspólnej (3860)

Zimińska wzywa do szkoły policję. Ranna Mia oskarża Kasię o napaść, a Leon potwierdza jej kłamstwo. Monika szykuje się na randkę z Aleksandrem, gdy niespodziewanie zjawia się Damian.

Na Wspólnej (3859)

Mia znajduje w teczce Leona rysunek erotyczny przedstawiający Kasię. Atakuje nauczycielkę w pracowni, grożąc jej nożem. Dochodzi do dramatycznej konfrontacji dyrektorki szpitala z Adamskim.

Na Wspólnej (3858)

Lew radzi Patrycji, aby skonsultowała się z prawnikiem. Gdy przytula przyjaciółkę, do pokoju wchodzi Weronika. Smolny otrzymuje nagrania, na których Bradecka przyznaje się do udziału w zbrodni.

Na Wspólnej (3857)

Nalepa dowiaduje się, że Patrycja zabiła kochanka, który ją zgwałcił. Czerski próbuje przekonać Amelię, aby została z nim w Warszawie. Dziewczyna zostaje odtrącona przez przyjaciółkę i Radka.

Na Wspólnej (3856)

Leon śledzi Kasię i pojawia się w jej domu. Wyznaje nauczycielce, że jest ona dla niego wszystkim. Tymczasem pojawia się Darek. Doktor Adamski odkrywa tajemnicę nowej dyrektorki. Chce się jej pozbyć.

Na Wspólnej (3855)

Przemytnik grozi Alinie zerwaniem układu, jeśli ktoś ponownie przeszkodzi w załadunku narkotyków. Kasia odkrywa w szkolnej pracowni bardzo obelżywy napis. Żali się Bednarczukowej.

Na Wspólnej (3854)

Amelia wyznaje, że ojciec nigdy nie podniósł na nią ręki. Policja zdążyła już jednak skierować sprawę do sądu. Kasia urządza dla Leona lekcje rysunku w barze Ziębów. Mia jest wściekła z zazdrości.

Na Wspólnej (3853)

Czerski bezskutecznie próbuje wyjaśnić policjantom, że nigdy nie skrzywdził córki. Jan przynosi Antosi sprzęt fotograficzny. Weronika dowiaduje się, że nastolatka planuje wyjazd do Afryki.

Na Wspólnej (3852)

Amelia trafia do dyrektora szkoły ze śladami pobicia. Czerski zostaje zabrany na komisariat. Dex wręcza byłej partnerce prezent. Tymczasem w pokoju Matyldy zjawia się obecny ukochany.

Na Wspólnej (3851)

Czerski nie wyraża zgody na to, by Amelia poszła na koncert z Radkiem. Gdy córka go nie słucha, zatrzymuje ją siłą. Matylda dochodzi do siebie po operacji. Dex zauważa u niej niepokojące objawy.

Na Wspólnej (3850)

Przyjaciele szykują Grześkowi urodzinową imprezę. Nastolatek stresuje się, gdy matka wypytuje go o Helę i studia. Alina zapewnia przemytnika, że ułożyła niezawodny plan na kolejną dostawę.

Na Wspólnej (3849)

Alina udaje się na spotkanie z mężczyzną, który opłaca transport komponentów do produkcji amfetaminy. Dex pojawia się na oddziale Nalepy jako wolontariusz. Tymczasem do szpitala trafia Matylda.

Na Wspólnej (3848)

Kasia informuje Leona, że zdobyła fundusze na jego wyjazd. Czerski widzi córkę wagarującą z Radkiem. Gdy na nią krzyczy, ukochany staje w jej obronie. Igor zaprasza przygnębioną Ankę na kolację.

Na Wspólnej (3847)

Michał przyjeżdża w nocy do dziecka do szpitala. Zastaje tam opiekującego się Igą Kubę. Po powrocie do domu Czerski robi awanturę córce, która urządziła imprezę. Dowiaduje się, że kradła alkohol.

Na Wspólnej (3846)

Bradecka mówi Smolnemu, że chce wyjaśnić kłamstwa na swój temat. Mężczyzna oznajmia żonie, że nie zamierza w książce wybielać celebrytki. Amelia z koleżanką kradną piwo w sklepie. Zauważa to Ola.

Na Wspólnej (3845)

Czerski mówi córce, że wyjeżdża do Szczecina. Amelia zaczyna planować imprezę. Basia wręcza mężowi umowę na napisanie książki, której bohaterka wyszła z więzienia. Okazuje się, że jest nią Bradecka.

Na Wspólnej (3844)

Darek podejmuje się mediacji w konflikcie Zakościelnego z córką. Kasia wręcza Leonowi album dzieł słynnych malarzy. Uczeń czuje się doceniony przez plastyczkę, a Mia jest zazdrosna o swojego chłopaka.

Na Wspólnej (3843)

Igor podejrzewa, że rzekoma siostra Anki to oszustka. Na kolejnym spotkaniu z Amandą prawda wychodzi na jaw. Iga i Sławek dostają naganę od szefowej. Kaja chce wiedzieć, kto pobił aresztowanego.

Na Wspólnej (3842)

Sławek wyżywa się na aresztancie, który próbuje uciec. Iga ostrzega, że będzie miał kłopoty. W redakcji pojawia się kobieta, która twierdzi, że jest siostrą Ani. Daria zgłasza się do pracy w szkole.

Na Wspólnej (3841)

Grzesiek idzie do seksuologa. Przedstawia się lekarce jako Sara. Tymczasem do wydawnictwa Basi zgłasza się znana kobieta, która właśnie wyszła z więzienia. Chce sprzedać swoją historię.

Na Wspólnej (3840)

Grzesiek wreszcie podejmuje decyzję, że chce być transkobietą. Idzie do poradni psychologicznej, gdzie w poczekalni spotyka Elen, która jest już po tranzycji. Młody Smolny dostaje ataku paniki.

Na Wspólnej (3839)

Ilonę czeka dziś rozprawa o odebranie praw rodzicielskich. Dzięki Anecie w sądzie pojawia się sekretarka, która odwołuje swoje oskarżenia. Mania i Adam mówią swoim rodzicom, że są parą.

Na Wspólnej (3838)

Ziębowie są załamani, gdyż ich bar świeci pustkami. Film Gęby sprawił, że przed pobliskim kebabem zjawiają się tłumy. Patrycja odbiera syna z aresztu. Tymczasem Adamski odkrywa jej tajemnicę.

Na Wspólnej (3837)

Anka żałuje, że się zgodziła na artykuł. Mówi Igorowi, że lepiej by było, gdyby się nie spotkali. Nalepa dowiaduje się o aresztowaniu syna dyrektorki szpitala. Przytula ją, co zauważa Adamski.

Na Wspólnej (3836)

Wroński zabiera Monikę na randkę. Policja bada sprawę skradzionego portfela w szpitalu. Dyrektorka próbuje go podrzucić, ale zauważa to Nalepa. Kobieta wyznaje, że złodziejem jest jej syn.

Na Wspólnej (3835)

W kancelarii rozżalona Monika wyznaje mężowi, że jest załamana tym, jak kończy się ich związek. Zdybicka oraz Aneta postanawiają nagłośnić w mediach sprawę odebrania Ilonie Wiktorka.

Na Wspólnej (3834)

Iza wraca do Warszawy z pełnomocnictwem od Maksa. Może przejąć opiekę nad Wiktorkiem. Ten ucieka z ośrodka. Karolina trafia do aresztu. Igor podpowiada naczelnemu zatrudnienie Anki.

Na Wspólnej (3833)

Karolina uderza Ulę w głowę kamieniem, związuje i grozi jej nożem. Natan dowiaduje się o jej ucieczce z odwyku. Ilona odwiedza synka w ośrodku opieki. Wiktorek błaga, by zabrała go do domu.

Na Wspólnej (3832)

Grzesiek wyznaje Przemkowi, że pragnie iść na studniówkę w sukience. Bracia udają się na zakupy. Natan odbiera rozpaczliwy telefon od Karoliny, która jest na odwyku. Dziewczyna błaga, by przyjechał.

Na Wspólnej (3831)

Włodek chce pogodzić się z właścicielami kebabu i zaprasza ich do siebie. Później jednak Agata i Sinan dowiadują się, że Muszko roznosi ulotki baru Ziębów, a także walczy o zlikwidowanie ich lokalu.

Na Wspólnej (3830)

Monika ma pretensje do Wojtka, że ukrył prawdę o zamieszkaniu Martyny z Damianem. Szulc przekonuje Cieślika, żeby dla dobra wszystkich był szczery z żoną. Ula oznajmia ojcu, że wybaczyła Natanowi.

Na Wspólnej (3829)

Mania i Adam nie chcą pokazywać się razem, dopóki jego rodzice i Ziębowie nie dojdą do porozumienia. Iza musi uzyskać od Maksa notarialne powierzenie jej Wiktorka, a to przedłuży jego pobyt w ośrodku.

Na Wspólnej (3828)

Martyna przejmuje się komentarzami pod tekstem o romansie Cieślika. Uważa, że tylko rozwód Damiana mógłby uciszyć sprawę. Tymczasem Monika umawia się z agentem nieruchomości, żeby wynająć mieszkanie.

Na Wspólnej (3827)

Zatrzymana w barze z synkiem Ilona zostaje poddana badaniu alkomatem. Wiktorek trafia do pogotowia opiekuńczego. Rano do aresztu przyjeżdżają Iza z Weroniką. Damian spędza z Martyną noc.

Na Wspólnej (3826)

Ilona spotyka się w barze z koleżankami. Nagle jakiś mężczyzna obraża kelnerkę, więc Zdybicka zwraca mu uwagę. Ten w odwecie wzywa policję. Okazuje się, że Ilona może mieć poważne kłopoty.

Na Wspólnej (3825)

Ziębowie muszą zapłacić grzywnę. Bogdan ostrzega Antka przed córką nowego szefa. Natan przeprasza Ulę i tłumaczy jej, że dawno zerwał z Karoliną. Całuje dziewczynę, ale nagle pojawia się jego żona.

Na Wspólnej (3824)

Karolina chce za podpisanie papierów rozwodowych 10 tys. złotych. Przypadkowo o całej sprawie dowiaduje się Kamil. Zdenerwowany żąda od Natana, żeby powiedział Uli prawdę. Antek adoruje Alinę.

Na Wspólnej (3823)

Cieślikowie żegnają się z Kajetanem, który jedzie na wycieczkę do Włoch. Monika bardzo to przeżywa. Łucja mówi Hofferowi, że jeśli jej matka zostanie dyrektorem szpitala, ona rezygnuje z pracy.

Na Wspólnej (3822)

Ilona czeka na Maksa, który ma odwiedzić syna. Igor idzie do pubu, w którym ostatnio był z Kamilem. Cieszy go widok barmanki, która wpadła mu w oko. Nagle pojawia się inspekcja pracy z kontrolą.

Na Wspólnej (3821)

Gosia cieszy się, że ojciec Krisa wycofał oskarżenie. Wraca do pracy dzięki uczniom, którzy napisali list do kuratorium. Halina oznajmia, że nie jest w stanie prowadzić restauracji.

Na Wspólnej (3820)

Karolina oznajmia Natanowi, że przestała brać narkotyki i chce ratować ich małżeństwo. Smolny czyta książkę o osobach transpłciowych. Zwierza się Przemkowi, że nie wie, jak postępować z Grześkiem.

Na Wspólnej (3819)

Gwiazda ogłasza, że połączenie gazet Krzysztofa i Artura. Na redaktora naczelnego wyznacza Smolnego. Kamil zastaje Ulę i Natana w dwuznacznej sytuacji. Zaniepokojony pyta córkę o chłopaka.

Na Wspólnej (3818)

Maria proponuje Monice wspólne wyjście na miasto. Przeprasza ją za to, że niedostatecznie ją wspierała. Marek jest załamany. Po śmierci Stefana cała działalność restauracji spadła na jego barki.

Na Wspólnej (3817)

Ojciec Krisa przychodzi do kancelarii Olszewskiej i nazywa Zimińską alkoholiczką. Agnieszka uświadamia mu, co zrobił jego syn. Nalepa z Weroniką namawiają ojca zmarłej Leny, by pozwał znachora.

Na Wspólnej (3816)

Weronika z Ulą i Nalepą jada na policję, by złożyć zeznania w sprawie znachora, który uśmiercił Lenę. Monika ciągle kłóci się z matką. Tymczasem Damian czuje się świetnie w towarzystwie kochanki.

Na Wspólnej (3815)

Daria poznaje prawdę o mrocznej przeszłości swojego chłopaka. Nalepa otrzymuje wyniki badań specyfików znachora. Danka przesłuchuje uczniów, by ustalić, dlaczego Gosia prawie pobiła Krisa.

Na Wspólnej (3814)

Zakościelny dowiaduje się, że na jego dowód osobisty ktoś pożyczył 20 tys. zł. Wzywa do kancelarii Łukasza. Kris dolewa wódki do herbaty Gosi. Nauczycielka zaczyna go szarpać. Klasa nagrywa zajście.

Na Wspólnej (3813)

Grzesiek wyznaje miłość Heli, która nie rozumie, co się z nim dzieje. W domu nastolatek staje przed ukochaną w kobiecym stroju. Łukasz zostaje potrącony przez auto, gdy ratuje Zakościelnego.

Na Wspólnej (3812)

Natan przychodzi na spotkanie z Tosią, która rzuca mu się na szyję i całuje. Jej koleżanka robi im zdjęcia. Wzburzony chłopak odpycha dziewczynę, ale ona ma już dowód jego rzekomej zdrady.

Na Wspólnej (3811)

Basia przekonuje Grześka, by powiedział Heli prawdę o sobie. Tadeusiak przesyła informatykom nagranie, na którym widać, jak Kacper jest nękany. Ci znajdują inny film pochodzący z tego samego źródła.

Na Wspólnej (3810)

Przemek przychodzi na ratunek pobitemu bratu. Grzesiek mówi mu, że czuje się dziewczyną. Nalepa przekonuje pacjentkę, by nie rezygnowała z leczenia. Okazuje się, że jest ona pod wpływem znachora.

Na Wspólnej (3809)

Grzesiek w kobiecym ubraniu przechadza się po osiedlu. Zostaje ciężko pobity. Łukasz zaskakuje Zakościelnych wizytą. Wręcza kwiaty Justynie, a Andrzeja przekonuje, że wyszedł na prostą.

Na Wspólnej (3808)

Grzesiek kupuje sobie sukienkę. W domu ją przymierza. Hania mówi Elizie, że dzieci śmieją się z niej, bo ma wszy. Jarek odkrywa na grupie rodzicielskiej złośliwe komentarze odnośnie ich rodziny.

Na Wspólnej (3807)

Bruno dowiaduje się od policjanta, że dziewczyna, z którą się spotkał, ma 14 lat. Kamil przeprasza Zuzę za to, że zniszczył ich szczęśliwe życie. Była żona przedstawia mu narzeczonego.

Na Wspólnej (3806)

Odtrącony przez Monikę Bruno spotyka się z przypadkową dziewczyną. Nagle zjawia się policja. Zuza oznajmia Bogdanowi, że zamierza sprzedać firmę. Berg martwi się, że wszyscy stracą pracę.

Na Wspólnej (3805)

Lew zaprasza Weronikę na randkę, ale jej syn ma objawy zatrucia. Nalepa orientuje się, że Kacper pił alkohol. Chłopak błaga, żeby nie mówił o tym mamie. Gosia idzie na lekcję ze znienawidzoną klasą.

Na Wspólnej (3804)

Zuza przylatuje do Warszawy. Wyznaje Uli, że się zaręczyła i chce zostać w Hiszpanii na stałe. Nalepę niespodziewanie odwiedza koleżanka ze studiów, Olga. Jest niemiła wobec Weroniki.

Na Wspólnej (3803)

Robert i Sławek odpowiadają na zgłoszenie o nożowniku, który grozi ludziom w parku. Dochodzi do strzelaniny, a Dziedzica paraliżuje lęk. Stefanek martwi się o bezdomnego dziadka. Ma żal do ojca.

Na Wspólnej (3802)

Darek radzi Cieślikom, by szukali pomocy u mediatora. Damian odmawia, gdyż nie widzi już szans dla swojego małżeństwa. Monika jest zdruzgotana. Danka dowiaduje się, że Patryk uciekł ze szpitala.

Na Wspólnej (3801)

Hoffer i Nalepa uważają, że Adamski nie zamierza wcale odejść. Proponują Ostrowskiemu, żeby objął funkcję tymczasowego dyrektora szpitala. Nie wiadomo jednak, czy wzrok Arka na to pozwoli.

Na Wspólnej (3800)

Adamski przeprasza lekarzy i podaje się do dymisji. Wszyscy są w szoku. Po pracy Marta przekonuje Kamila, żeby odpuścił w sprawie chrztu Ani. Hoffer mówi Boskiej, że zgadza się na jej pomysł.

Na Wspólnej (3799)

Lekarze z oddziału Hoffera dowiadują się, że od trzech miesięcy ich operacje można oglądać w sieci. Nalepie i Kamilowi udaje się porozmawiać z elektrykiem, który przyznaje, że zainstalował kamerę.

Na Wspólnej (3798)

Mikołaj dowiaduje się od Weroniki, że ojciec ma prawo żądać od niego alimentów. Szczególnie, jeśli Edward znajduje się w trudnej sytuacji. Tymczasem starszy mężczyzna prosi Romana, by go przygarnął.

Na Wspólnej (3797)

Gwiazda zarzuca byłej żonie, że chroni ich syna, który ma na swoim sumieniu ludzkie tragedie. Radzi Marcinowi, żeby sam zgłosił się na policję. Hebel namierza bandytów okradających staruszków.

Na Wspólnej (3796)

Marta i Mikołaj chcą zgłosić porwanie Stefanka przez dziadka. Niespodziewanie spotykają ich wracających z wycieczki. Igor przekazuje naczelnym, że Winnicki kupił milczenie ofiary innego wypadku.

Na Wspólnej (3795)

Adzie udaje się znaleźć ofiarę innego wypadku, którego sprawcą był Winnicki. Igor chce sam do niego jechać. Dawno niewidziany ojciec odwiedza Mikołaja. Pozywa go o alimenty i porywa swojego wnuczka.

Na Wspólnej (3794)

Damian wyznaje Kajetanowi, że zamierza się rozwieść. Syn uważa, że powinien wybaczyć mamie. Daria i Tadeusz godzą się po pełnej emocji rozmowie. Zaczynają się całować. Nie wiedzą, że są obserwowani.

Na Wspólnej (3793)

Kajetan pociesza Monikę, która załamuje się, widząc Damiana z inną. Żaneta radzi Cieślikowi wrócić do żony. Czerski dochodzi do wniosku, że to córka próbuje rozdzielić go z Olą.

Na Wspólnej (3792)

Dagmara namierza pirata drogowego. Mężczyzna twierdzi, że był tylko świadkiem wypadku, ale dziennikarka rozpoznaje jego głos. Mikołaj przyłapuje syna w sklepie na kradzieży. Odkrywa jego sekret.

Na Wspólnej (3791)

Gosia jest załamana po spotkaniu z nową klasą. Uczniowie nie akceptują nauczycielki. Dagmara pada ofiarą ataku. Zamaskowany napastnik każe jej porzucić sprawę wypadku. Weronika spędza noc u Nalepy.

Na Wspólnej (3790)

Młoda influencerka zjawia się w willi Romana. Twierdzi, że została zaproszona przez szefa pensjonatu. Tymczasem wnuczek Stefana przemyca ze śniadania prowiant dla mężczyzny koczującego w lesie.

Na Wspólnej (3789)

Martyna zaprasza Damiana do teatru. Upodabnia się do Moniki do tego stopnia, że w biurze kursanci myślą, że są one siostrami. Cieślikowa jest wściekła. Między kobietami dochodzi do kłótni.

Na Wspólnej (3788)

Amelia ma kolejne pomysły na to, jak zbliżyć do siebie rodziców. Ojciec oznajmia jednak, że ma inne plany na wieczór. Tymczasem Alan przyjeżdża do Oli wcześniej, niż to zapowiedział.

Na Wspólnej (3787)

Podczas wf-u Kajetan rzuca piłką w koleżankę i ją obraża. Monika zostaje wezwana do szkoły. Igor i Dagmara drążą temat sprawcy śmiertelnego wypadku. Policja nie chce ujawniać szczegółów śledztwa.

Na Wspólnej (3786)

Roman i Honorata martwią się, bo kolejna osoba odwołuje u nich rezerwację. Stefanek radzi dziadkom, żeby skorzystali z pomocy influencera. Nalepa reanimuje pacjentkę. Zostaje wzięty za włamywacza.

Na Wspólnej (3785)

Nalepa przekonuje pacjentkę do pozostania w szpitalu. Pani Mirosława odmawia, ponieważ pracodawca żąda jej powrotu. Lew daje jej swój numer telefonu, w razie jakby poczuła się źle.

Na Wspólnej (3784)

Daria wynosi się do Zakościelnych po ostatniej kłótni z ojcem. Renata pyta mężczyznę, czy nie rozumie, że bliscy się o niego martwią. Ku jej zaskoczeniu Sławek zamierza wrócić do pracy.

Na Wspólnej (3783)

Hoffer zabiera wnuka do swojego pensjonatu. Roman i Honorata obiecują dziecku, że nie będzie się nudziło. Daria oznajmia ojcu, że rezygnuje ze stażu w Niemczech, gdyż chce być blisko rodziny.

Na Wspólnej (3782)

Sławek zostaje wypisany ze szpitala. Już podczas powitania w domu doznaje ataku lęku. Danuta podziwia Teresę, która wybiera się na zabieg odmładzający. W klinice urody polonistka przeżywa koszmar.

Na Wspólnej (3781)

Ostrowski bierze urlop na żądanie. Hoffer dowiaduje się o jego dramacie. Beata mówi Elizie, że rzuciła pracę. Koleżanki analizują plan założenia firmy taksówkarskiej tylko dla kobiet.

Na Wspólnej (3780)

W hotelu Darek stara się unikać swojego kolegę z podstawówki. W windzie, w której zostają uwięzieni wraz z żonami, dochodzi do rękoczynów. Ostrowski zmaga się z bólem głowy i zaburzeniami widzenia.

Na Wspólnej (3779)

Kasia i Darek jadą w podróż poślubną. Ktoś podmienia im walizkę. Beata poza kolejką realizuje kurs taksówką z klientką, która chce jechać tylko z kobietą. Koledzy składają na nią skargę.

Na Wspólnej (3778)

Monika wprowadza się do mamy. Maria czuje, że Cieślik wybaczy jej córce. Martyna pociesza Damiana. Brygida ma problem z fizyką. Tym razem nie prosi o pomoc Tadeusiaka. Wzbudza to podejrzenia Przybysz.

Na Wspólnej (3777)

Robert montuje kamery w biurze Kai, która szykuje zasadzkę na prokuratora. Kiedy zjawia się Piasecki, komendant celuje do niego z broni. Grzesiek nie zważa na kpiny w sieci. Ćwiczy techniki makijażu.

Na Wspólnej (3776)

Kajtek buntuje się po rozstaniu rodziców. Wagarującego chłopca spotyka Bruno. Odwozi go do domu. Natyka się na Cieślika, który nie kryje wściekłości. Smolny i Kwiatkowski oferują pomoc Gwieździe.

Na Wspólnej (3775)

Renata znajduje pod domem postrzelonego Sławka. Kiedy zabiera go pogotowie, na miejsce dociera Iga. Robert chce znaleźć sprawcę, więc Kaja i Iga postanawiają wtajemniczyć go w sprawę Piaseckiego.

Na Wspólnej (3774)

Kai nie udaje się ostrzec Sławka. Zostaje on postrzelony. Nina podaje Heli koktajl, który ma ją zrelaksować przed przedstawieniem. Dziewczyna dostaje uczulenia i zaczyna się dusić. Trafia do szpitala.

Na Wspólnej (3773)

Monika, przerażona zniknięciem Kajtka, dzwoni do męża. Damian odnajduje syna. Poznaje powód jego gwałtownej reakcji. Ziębowa sądzi, że Eliza i Jarek mają kłopoty małżeńskie. Rusza na ratunek.

Na Wspólnej (3772)

Dzwonek do drzwi przerywa sielankę Kasi i Darka. Posłaniec wręcza kobiecie kwiaty od anonimowego nadawcy. Żaneta znajduje w biurze śpiącego Damiana. Rozmawia z nim o przyszłości jego małżeństwa.

Na Wspólnej (3771)

Podczas wesela Kasia i Darek zachwycają gości swoim pierwszym tańcem. Sielanka szybko się kończy, kiedy dochodzi do konfrontacji panny młodej z Siwek. Aneta chce jej powiedzieć o zdradzie Darka.

Na Wspólnej (3770)

Nadchodzi wyczekiwany dzień ślubu Kasi i Darka.Wśród zgromadzonych gości jest Aneta. Czerski zauważa, że kobieta wpatruje się w pana młodego. Mariusz próbuje powstrzymać Siwek od rozmowy z Kasią.

Na Wspólnej (3769)

Tadeusz w ramach niespodzianki szykuje bratu wieczór kawalerski. Koledzy postanawiają sprawdzić Darka wykrywaczem kłamstw. Wykres szaleje, kiedy pada pytanie o wierność wobec narzeczonej.

Na Wspólnej (3768)

Monika wychodzi ze szpitala. W domu widzi spakowaną walizkę. Klasa Grześka ma dla Kasi niespodziankę - rytuał przejścia w stan małżeński. Kobieta dostaje też uszytą przez uczniów suknię mocy.

Na Wspólnej (3767)

Mania traci przytomność w szkole. Jak się okazuje, młodzież z jej klasy wcześniej została przyłapana na piciu alkoholu. Eliza proponuje Beacie założenie firmy taksówkarskiej tylko dla kobiet.

Na Wspólnej (3766)

Stróże prawa zarzucają Elizie, że omal nie udaremniła policyjnej prowokacji wymierzonej w taksówkarza. Piasecki uniemożliwia Idze i Sławkowi podjęcie zaplanowanych działań. Mają szukać nowych tropów.

Na Wspólnej (3765)

Ola zmienia swoje nastawienie do Czerskiego, gdy przekonuje się, że kobieta, którą ostatnio u niego słyszała, to jego córka. Prezes mówi Romie, że jest zawieszona. Ochrona wyprowadza ją z budynku.

Na Wspólnej (3764)

Eliza otrzymuje wyniki badań toksykologicznych. Okazuje się, że podano jej pigułkę gwałtu. Na komendzie dziewczyna rozpoznaje wychodzącego z przesłuchania kierowcę. Taksówkarz ma alibi.

Na Wspólnej (3763)

Darek proponuje Romie ugodę z Bryckim. Wściekła kobieta nie rozumie, dlaczego to ona ma płacić szefowi, który ją molestował. Matka każe Łucji odejść z oddziału Hoffera. Młoda lekarka ma dość jej rad.

Na Wspólnej (3762)

Cieślik z niechęcią odwiedza żonę. Gdy przed szpitalem natyka się na Brunona, rzuca się na niego. Iga i Sławek uznają, że ktoś wrabia w zabójstwo młodej prostytutki zakochanego w niej chłopaka.

Na Wspólnej (3761)

Cieślik odwiedza żonę w szpitalu i mówi jej, że nie przeżyłby jej straty. Wychodząc, dostaje od personelu rzeczy partnerki. Słyszy dźwięk SMS-a w jej telefonie i czyta wiadomość od Brunona.

Na Wspólnej (3760)

Auto, którym jadą Bruno i Monika, wjeżdża rozpędzony samochód. Doktor Agier wciąż przekonuje Hoffera do zoperowania ciężarnej pacjentki. Kamil uważa, że to niebezpieczne dla dziecka.

Na Wspólnej (3759)

Ola jest zestresowana przed spotkaniem ze swoim pierwszym klientem. Czerski proponuje jej wspólną kolację. Jarek zastaje zapłakaną żonę. Jest wstrząśnięty, gdy słyszy, co zrobił jej taksówkarz.

Na Wspólnej (3758)

Wyniki badań potwierdzają, że Antek jest synem Bogdana. Bruno zwierza się Elizie z sercowych problemów. Gdy przyjaciółka słyszy, że spotyka się z mężatką, każe mu zakończyć romans.

Na Wspólnej (3757)

Marta dowiaduje się, że Brycki próbował popełnić samobójstwo. Niebawem Gęba podrzuca jej dowody obciążające Romę. Sławek dostaje informację, że ktoś chwalił się w knajpie zabójstwem kobiety.

Na Wspólnej (3756)

Zrozpaczony Brycki pije, gdyż Roma perfidnie wrobiła go w molestowanie. Gdy w końcu odbiera telefon od Marty, obojętnie słucha, że koleżanka martwi się o niego i umówiła go z prawnikiem.

Na Wspólnej (3755)

Profesor Agier z wyższością odnosi się do Nalepy i rezygnuje z dalszej hospitalizacji. Marta nie może dodzwonić się do Bryckiego. Chce dowiedzieć się, dlaczego został zawieszony w pracy.

Na Wspólnej (3754)

Roma wraca do pracy po rzekomej grypie. Baliszewski mówi jej, że będzie ją obserwował. Helena wychodzi obolała od dentysty. Zasypia w taksówce. Po pewnym czasie orientuje się, że nie ma portfela.

Na Wspólnej (3753)

Monika opiekuje się synem. Nachodzi ją Bruno, co irytuje Cieślikową. Na dodatek parę kochanków znów zaskakuje Damian, który wraca do domu. Gdy czule obejmuje on żonę, zazdrosny Bruno wychodzi.

Na Wspólnej (3752)

Brygida prosi Igę o pomoc w fizyce, z którą sobie nie radzi. Ponieważ policjantka zajęta jest śledztwem, z zadaniem mierzy się Robert. Bogdan wyznaje Szarkowi, że jego żona nie wróci do Polski.

Na Wspólnej (3751)

Bogdan próbuje przekonać żonę, żeby wróciła z córką do Warszawy. Joanna nie chce się na to zgodzić. Smolny i Kwiatkowski komunikują pracownikom, że prezes nakazał połączenie ich pism.

Na Wspólnej (3750)

Bogdan jest pewny, że przyłapał żonę na zdradzie. Wyrzuca z jej mieszkania gościa, który okazuje się lekarzem ich córki. Nie słuchając tłumaczeń, oświadcza, że zabiera Misię do domu.

Na Wspólnej (3749)

W rozmowie telefonicznej Michalinka żali się ojcu, że mama często płacze. Bogdan rzuca wszystko i leci do Szwajcarii. Po przybyciu na miejsce w mieszkaniu Joanny zastaje obcego mężczyznę.

Ładuję...