Czas honoru

Filtruj odcinki wg roku: 201320122011201020092008

Streszczenia odcinków

Czas honoru: Przysięga i rozkaz (78)

Michał nie umie pogodzić się ze śmiercią Celiny. Maria namawia syna, by z bratem wyjechał na Zachód. Jeden z jej pacjentów może im pomóc w ucieczce. Krupski rozpoczyna serię aresztowań.

Czas honoru: Wujek z lasu (77)

Lebiediew obwinia Lewińską o stratę Blachnitzky'ego. Ada próbuje odzyskać kontakt z Janiszem. Ranny prezes został jednak ukryty. Aresztowana przez ubeków Lena stara się zachować zimną krew.

Czas honoru: Wolny wybór (76)

Karkowski dowiaduje się od Emilii, że Woźniak zdobył pieniądze. W barze Heleny pojawia się nieznajomy, który twierdzi, że znał Tolę. Władek i jego ludzie atakują tajny ośrodek rządowy.

Czas honoru: Plecak pełen dolarów (75)

Władek ma wątpliwości, kogo powinien uwolnić dzięki propozycji Amerykanów. Tymczasem Ruda jest zmuszana w więzieniu do podpisywania kolejnych fałszywych zeznań.

Czas honoru: Konfrontacja (74)

Woźniak poprzysięga Bronkowi zemstę. Michał proponuje Lenie udział w misji Janisza. Rainer dowiaduje się, że Amerykanie odnaleźli już Blachnitzky'ego, więc on nie jest już potrzebny.

Czas honoru: Sąd leśny (73)

Rainer mówi Celinie, jak wyglądała współpraca z Leną w czasie wojny. Michał przeprowadza akcję odbicia Janisza. Prezes zleca mu zorganizowanie spotkania dowódców najważniejszych ugrupowań.

Czas honoru: Zakładniczka (72)

W obozie partyzantów Władka trwa spór o to, co zrobić z zakładniczką. Celina wypytuje Rainera, czy wie, co stało się z Karkowskim. Jednocześnie z agentem Goodwardem szuka Blachnitzky'ego.

Czas honoru (71)

Woźniak dowiaduje się o cennej przesyłce, którą przywiózł Michał. To dla niego jedyna szansa, by spłacić Rainera. W Hotelu Royal UB przesłuchuje gości w sprawie strzelaniny.

Czas honoru: Paczka z Berlina (70)

Władek i Michał ukrywają się przed obławą UB. Celina śledzi profesora Błaszczyka. Mężczyzna kontaktował się z poszukiwanym przez nią naukowcem, Blachnitzkym. Ruda wysyła gryps do Marii.

Czas honoru: Ultimatum Rainera (69)

Bronek i Wanda dopływają do Gdyni. Woyciechowski podaje się za brata byłego szpicla gestapo. Woźniak jest szantażowany. Władek i Michał chcą dostać do izolatki, gdzie więziony jest Janisz.

Czas honoru: Starzy znajomi (68)

Woźniak przesłuchuje Rudą. Pewna informacja, którą uzyskuje, budzi w nim przerażenie. Michał obiecuje Władkowi, że nie zostawią Rudej bez pomocy. Wcześniej jednak zamierzają odbić Janisza.

Czas honoru: Prosty wybór (67)

Janisz trafia do szpitala. Michał próbuje przekonać brata, by odbili prezesa z rąk komunistów. Celina dostaje propozycję otrzymania wizy do USA. W zamian ma wypełnić tajną misję w Polsce.

Czas honoru: Wezwanie (66)

Rok 1946. Oddział Władka nie złożył broni. Kilkuosobowa grupa wciąż walczy z komunistami. Celina jest w Monachium tłumaczką. Michał zostaje wyznaczony do udziału w tajnej misji w Polsce.

Ładuję...