M jak miłość

Streszczenia odcinków

M jak miłość (1620)

Ula i Bartek postanawiają zaopiekować się osieroconą Kalinką. Wspierają ich członkowie rodziny. Beata, kuzynka zmarłej Marzenki, chce odebrać im dziecko. W dniu pogrzebu dochodzi do konfliktu.

M jak miłość (1619)

Weronika odrzuca propozycję ugody. Na sali sądowej jej adwokat oskarża Kamila o to, że znęcał się psychicznie nad partnerką. Luiza postanawia zemścić się na Asi za to, że ukradła jej narzeczonego.

M jak miłość (1618)

Rogowscy cieszą się, kiedy w Głosie Gródka wreszcie zostaje opublikowany artykuł Izy. U Mostowiaków pojawia się policja. Komendant Grzymska informuje Bartka, że Andrzej i jego żona zginęli w wypadku.

M jak miłość (1617)

Kisielowa ponownie wchodzi w konflikt. Tym razem jednak z nowym sąsiadem, Patrykiem Janoszem, który rzekomo przyczynił się do zniszczenia fragmentu lokalnej drogi w trakcie remontu swojego domu.

M jak miłość (1616)

Aneta mówi Karolinie, że jest jej siostrą. Iza spotyka w Gródku Bosackiego. Postanawia go zdemaskować. Skłania go, by się przyznał, że zaszkodził jej i Marcinowi, a rozmowę potajemnie nagrywa.

M jak miłość (1615)

Krzysiek przekupuje Majkę, by śledziła Frankę i Pawła oraz donosiła mu o wszystkim, co ma związek ze ślubem młodych. Marzenka i Andrzejek podejmują decyzję o wyprowadzce z siedliska.

M jak miłość (1614)

Kamil nadal flirtuje z Anitą. Mężczyzna wydaje się coraz bardziej nią oczarowany. Postanawia zaoferować przyjaciółce zamieszkanie razem. Piotrek martwi się, że stracił swoją dotychczasową formę.

M jak miłość (1613)

Aleksandra spotyka dawną sympatię. Oboje uświadamiają sobie, że wciąż wiele ich łączy. Argasiński dowiaduje się, że Patrycja zamierza od niego odejść. Aneta sądzi, że ona i Karolina są siostrami.

M jak miłość (1612)

Ola zabiera do przychodni córkę, która ciągle choruje i ostatnio pojawiła się u niej wysypka. Dziewczyna uważa, że powodem dolegliwości są odpady z garbarni. Rogowscy postanawiają zbadać sprawę.

M jak miłość (1611)

Iza razem z dziećmi przenosi się do Gródka. Cieszy się perspektywą rozpoczęcia pracy w miejscowej gazecie. Nie wie, że Bosacki skontaktował się z jej nową pracodawczynią i rozpowiada o niej kłamstwa.

M jak miłość (1610)

W szpitalu Magda przechodzi serię badań serca. Paweł zabiera ją na wycieczkę nad Wisłę. Przy wsparciu Zduńskiego Budzyński obmyśla dla żony niespodziankę. Majka wciąż nadużywa dobroci Franki.

M jak miłość (1609)

Wyniki badań rozwiewają najgorsze obawy Jaszewskich. Dawid nie jest jednak poważnie chory. W Grabinie zjawia się Beata, przyrodnia siostra Marzenki. Próbuje zagarnąć spadek po babci.

M jak miłość (1608)

Saper, pies Zduńskich, przepada bez śladu. Po upływie kilku godzin Piotrek dowiaduje się, co stało się z czworonogiem. Zwierzę zabrał ich sąsiad, Wiesiek. Za oddanie pupila żąda zapłaty.

M jak miłość (1607)

Iza i Marcin wybierają się na pierwszą rozprawę rozwodową. Oboje bardzo to przeżywają, ale wciąż nie potrafią dojść do porozumienia. Chodakowski namawia żonę, by zdecydowali się na separację.

M jak miłość (1606)

Argasińska zdradza Marcie prawdę o dziecku. Ostrzega, że Łukasz znalazł się w niebezpieczeństwie. Opowiada jej o groźnych znajomościach męża. Jerzy zakazuje żonie widywać się z rodziną kochanka.

M jak miłość (1605)

Dawid nadal jest w szpitalu. Pogrąża się w rozpaczy i odrzuca pomoc Basi, która próbuje go pocieszyć. Leon decyduje się na związek z Olą. Zofia próbuje tytoniu męża. Nie ma pojęcia, że to marihuana.

M jak miłość (1604)

Damian chce pozbyć się Wareckiego ze szkoły. W imieniu Ani wysyła do polonisty skandaliczne e-maile. Franka wypytuje Kingę o związek Majki i Pawła. Przyjaciółka opowiada jej szczegóły ich rozstania.

M jak miłość (1603)

Sąd ustala termin rozprawy rozwodowej Chodakowskich. Załamany Marcin zwierza się z problemów Karskiemu. Do ostatniej chwili miał nadzieję, że żona da ich małżeństwu jeszcze jedną szansę.

Ładuję...