Teleman

M jak miłość

Streszczenia odcinków

M jak miłość (1451)

W dniu ślubu Ula zmaga się z wątpliwościami. Do siedliska zagląda jej biologiczny ojciec. Mateusz wyznaje rodzinie, że postanowił osiedlić się w Grabinie, zdać maturę i ożenić z Lilką.

M jak miłość (1450)

Bartek wie, że Ula wciąż coś czuje do Janka. Tuż przed ślubem kłóci się z ukochaną. Do Grabiny przyjeżdżają Natalia i Mateusz. Młody Mostowiak udaje się do Lilki. Wdaje się w bójkę z jej ojcem.

M jak miłość (1449)

Kamil wyznaje w końcu Kindze, że niedawno przeszedł operację mózgu. Dziewczyna przekazuje wiadomość Ance oraz Magdzie. Wkrótce Chodakowska przyjeżdża do kliniki, by przyjaciela odwiedzić.

M jak miłość (1448)

Bartek ogląda nagranie z sylwestra i domyśla się, że Ula i Janek wciąż coś do siebie czują. Morawski interweniuje podczas kłótni na parkingu. Sonia próbuje go chronić przed uzbrojonym mężczyzną...

M jak miłość (1447)

Leszek robi wszystko, by zbliżyć się do Joanny. Jednak w drogę znów wchodzi mu Nina. Gdy była dziewczyna usiłuje z nim porozmawiać, ten nie chce jej wysłuchać. Dziewczyna prosi o pomoc Chodakowską.

M jak miłość (1446)

Łukasz spotyka się z Katią. Ich randki nie podobają się ojcu dziewczyny, Otarowi. Marta przez przypadek wygaduje się Budzyńskiemu, że to właśnie jej syn odpowiada za to, co przeszła jego ukochana.

M jak miłość (1445)

W dniu walentynek Marcin przygotowuje dla Izy romantyczną niespodziankę. Jego plany kolejny raz niszczy Artur. Olek postanawia znów odwiedzić Agnieszkę. Jest zafascynowany panią prokurator.

M jak miłość (1444)

Artur boi się o Basię. Jego nadopiekuńczość niepokoi Marię. Rafał zadręcza się przestępstwami, których dopuścił się jego ojciec. Chce wyjechać z Grabiny. U Banachów dochodzi do kolejnego konfliktu.

M jak miłość (1443)

Piotrek i Kinga zatrudniają do opieki nad dziećmi Nadię Witecką. Marszałek i Filarski przysparzają Zduńskim problemów. Zajmują ich nową kawalerkę i odstraszają potencjalnych lokatorów.

M jak miłość (1442)

Dariusz zwabia do domu Basię Rogowską. Gdy dziewczynka nie zjawia się w szkole, rodzice zgłaszają zaginięcie. Magda czuje się lepiej. Może wyjść ze szpitala. Kinga organizuje dla niej przyjęcie.

M jak miłość (1441)

W lesie znaleziono zwłoki Roberta. Staszek przekazuje księdzu tragiczną wiadomość. Wśród podejrzanych o zbrodnię jest zazdrosny mąż kochanki Wrońskiego. Dariusz umawia się z Basią na spotkanie.

M jak miłość (1440)

Robert korzysta z życia i o poranku ucieka w negliżu przed mężem kochanki. Zdarzenie nagrywają telefonem przechodzące nastolatki. Policja z Lipnicy wciąż szuka mężczyzny, który zaatakował Kaję.

M jak miłość (1439)

W siedlisku trwają przygotowania do imprezy sylwestrowej, a jej gospodynią zostaje Barbara. Robert Żak postanawia, że tego wieczoru odważy się i po raz kolejny poprosi Kisielową, by za niego wyszła.

M jak miłość (1438)

Julka ma powód do radości, ponieważ jej ojciec wreszcie opuszcza szpital. Jednak Kryszak wciąż cierpi na depresję. Tymczasem Paweł niespodziewanie proponuje seniorowi nowy, wspólny biznes.

M jak miłość (1437)

Ostatnie wydarzenia dają się Łukaszowi we znaki. Załamany chłopak upija się, a w końcu wyznaje Marcie, że to właśnie on jest winny dramatycznego położenia Magdy. Mały Wojtek niespodziewanie znika.

M jak miłość (1436)

Magda, która zamiast swoich leków na serce połknęła narkotyki Łukasza, odzyskuje przytomność. Jej stan jest poważny. Kinga odkrywa, że Piotrek kupił w tajemnicy mieszkanie. Jest pewna, że ma kochankę.

M jak miłość (1435)

Magda mówi Kindze, że umówiła się z Kamilem, a Andrzej o niczym nie wie. Po spotkaniu z dawnym kochankiem Marszałek długo nie może odzyskać spokoju. Gdy w nocy sięga po leki, nagle traci przytomność.

M jak miłość (1434)

Anka przebywa w siedlisku. Jej bezpieczeństwa strzegą Bartek i Andrzejek. Bracia zauważają przy domu nieznajomego. Poza tym Lisiecki robi Uli niespodziankę - odnajduje jej biologicznego ojca.

M jak miłość (1433)

Agnieszka widzi, jak Olek flirtuje z dziewczynami i zaczyna być zazdrosna. Poza tym postanawia wreszcie przedstawić Chodakowskiego swojej matce. W mikołajki Marcin oświadcza się Izie.

M jak miłość (1432)

Paweł odkrywa, że ojciec Julki ma dług i może stracić przez to dom. Mężczyzna załamuje się i chce popełnić samobójstwo. Anka wychodzi ze szpitala. Jej nowym adwokatem zostaje Werner.

M jak miłość (1431)

Sonia coraz bardziej zbliża się do Janka, a Morawski postanawia w końcu spędzić z dziewczyną namiętną noc. Marzenka pewna, że bez kosztownego leczenia nie zajdzie w ciążę, załamuje się.

M jak miłość (1430)

Anka, która uległa wypadkowi, odzyskuje przytomność. Magda i Andrzej oddychają z ulgą. Prawnik podejrzewa, że kobieta została potrącona specjalnie. Radzi jej, aby zaczęła współpracować z prokuraturą.

M jak miłość (1429)

Paweł, Julka oraz Sandra szukają Basi i Damiana. Magda, która dowiedziała się o dawnym romansie Budzyńskiego z Anką, opuszcza dom przy Deszczowej. Marszałek opowiada o swych kłopotach Wernerowi.

M jak miłość (1428)

Kinga i Piotrek szykują się na chrzest bliźniaczek. Anka postanawia zemścić się na Budzyńskim. Donosi Magdzie o ich romansie. Łukasz poznaje przypadkiem Katię. Dziewczyna od razu wpada mu w oko.

M jak miłość (1427)

Pedofil obserwuje dom Basi. Zostawia jej prezent. Kisielowa urządza w remizie potańcówkę. Robert Żak prosi ukochaną o rękę. W Lipnicy zjawia się policjant Rafał Stadnicki, syn urzędnika z sołectwa.

M jak miłość (1426)

Asia zamierza porozmawiać z deweloperem, który rozpoczął już prace na terenie placu zabaw. W firmie zastaje tylko syna biznesmena. Skalski przejmuje biznes wuja. Robi wszystko, by odzyskać wolność.

M jak miłość (1425)

Łukasz postanawia okraść Budzyńskiego. Anka jest gotowa na wszystko, by podczas prowadzenia sprawy Andrzej nie wydał jej wspólnika. Najpierw próbuje adwokata przekupić, później ucieka się do szantażu.

Ładuję...