Teleman

Detektyw Monk

serial kryminalny USA
zdjęcie

Emisje w TV

Program archiwalny.

Przygody detektywa z wydziału zabójstw w San Francisco - Adriana Monka (Tony Shalhoub). Mężczyzna jest specjalistą od oględzin miejsca zbrodni. Po tym, jak zamordowano jego żonę, Monk nabawił się dziwnych fobii. Cierpi na nerwicę natręctw, która objawia się m.in. wstrętem do kontaktu fizycznego z innymi osobami. Morderstwo ukochanej żony wciąż, go prześladuje, ponieważ jest to jedyne nierozwikłane śledztwo w jego karierze. W powrocie do stanu psychicznej równowagi pomaga mu pielęgniarka Sharona Fleming (Bitty Schram), która z czasem staje się jego partnerką w pracy detektywistycznej. Monk rozwiązuje niezwykle skomplikowane zagadki kryminalne i tym samym staje się niezastąpiony dla byłego szefa, kapitana Lelanda Stottlemeyera (Ted Levine).

Występują

Ostatnie odcinki

Detektyw Monk (16)

Z nagrania pozostawionego przez żonę Monk dowiaduje się, że miała ona romans z sędzią Rickoverem. Urodziło się dziecko, które zmarło. Rola sędziego jest niejasna. Monk wraca do tej sprawy.

Detektyw Monk (15)

Przed 12. laty Monk jak zawsze pożegnał się z żoną. Informacja o jej śmierci dotarła do niego podczas przesłuchania doktora Nasha. Teraz ktoś morduje Nasha. Monk ma wyjaśnić tę sprawę.

Detektyw Monk (15)

Dalsze losy detektywa Adriana Monka. Pracował w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Odszedł ze służby po traumatycznym wydarzeniu.

Ładuję...