Przedstawiciele wielu dyscyplin sportu sprawdzą umiejętności w strzelaniu z różnego rodzaju broni. Mogą liczyć na cenne rady byłych komandosów JW GROM - Pawła 'Navala' Mateńczuka i Michała Pycia.
  • UPC Horizon/Kaon - 506
  • UPC Mediabox - 561
WIĘCEJ INFORMACJI
7:00
Po przegranej z Itasem Trentino droga kędzierzynian do ćwierćfinału LM może się wydłużyć. Podopieczni Sammelvuo nie zamierzają jednak rozpamiętywać tamtej porażki. Muszą wygrać mecz z Decospan.
9:00
Emocjonująco zapowiada się spotkanie 4. serii gier fazy grupowej LM między SWD Powervolleys Duren i ACH Volley. Obie ekipy zachowują szanse na awans, a na ten moment bliżej promocji są Słoweńcy.
11:00
Siatkarze niemieckiej ekipy będą chcieli zrewanżować się Halkbankowi Ankara za porażkę poniesioną w tegorocznej LM. Na wyjeździe Berlin Recycling Volleys przegrał z Turkami w czterech setach.
13:00
Wydawało się, że mistrzowie Polski w starciu z Promitheasem odniosą pierwsze zwycięstwo w EuroCupie 2022/2023. W ostatniej części spotkania zagrali jednak fatalnie, w efekcie przegrali mecz 76:78.
15:00
Kubańczyk Osleys Iglesias od grudnia 2021 roku trzykrotnie występował w galach organizowanych przez Polsat Boxing Promotions. Jego przeciwnikiem będzie Argentyńczyk Ezequiel Maderna.
18:00
Bełchatowianie dobrze spisują się w Pucharze CEV i są blisko awansu do ćwierćfinału. Jeśli obronią zaliczkę, w kolejnej rundzie zagrają z lepszym z pary Galatasaray Stambuł - Chenois Genewa.
19:50
Na półmetku fazy grupowej Sir Sicoma Monini Perugia jest pewna awansu. Ekipa, której barw bronią Wilfredo Leon i Kamil Semeniuk, ma komplet zwycięstw. Kolejne spróbuje osiągnąć w starciu z Ziraat.
22:30
1:00
Pierwsza gala sportów walki po przerwie spowodowanej pandemią. Zawody odbędą się bez udziału publiczności. W pojedynku wieczoru zmierzą się Łukasz Brzeski i mistrz Europy w ju-jitsu Michał Piwowarski.