Program przybliża widzom tajniki strzelectwa. Scharakteryzowane zostaną typy broni i omówione kwestie związane m.in. z myślistwem. Strzeleckim próbom zostaną poddane gwiazdy polskiego sportu.
  • UPC Horizon/Kaon - 506
  • UPC Mediabox - 561
WIĘCEJ INFORMACJI
7:00
Internacional w czterech poprzednich spotkaniach u siebie zdobył dziesięć punktów i strzelił tyle samo goli. Drużyna z Rio de Janeiro nie przegrała trzynastu kolejnych meczów w różnych rozgrywkach.
9:00
Karol Świderski wpisywał się na listę strzelców w dwóch poprzednich meczach Charlotte FC. Polakowi może być trudno poprawić swój snajperski dorobek, gdyż czeka go rywalizacja z Los Angeles FC.
11:00
Mistrzowie kraju rozpoczęli sezon od zwycięstwa. W meczu z Sittard do szatni schodzili, przegrywając 0:1. W drugiej połowie doszli do głosu i w ciągu piętnastu minut strzelili trzy bramki.
13:00
Obie drużyny mają na koncie po trzy punkty. Sparta zdobyła je przed tygodniem dzięki zwycięstwu 2:0 nad Dynamem Czeskie Budziejowice. Sigma natomiast wygrała z Banikiem Ostrawa 3:0.
15:00
Pierwsza gala pod szyldem Polsat Boxing Promotions odbyła się w Trójmieście. W walce wieczoru Piotr Gudel zmierzył się ze stawiającym pierwsze kroki w zawodowym boksie Radomirem Obruśniakiem.
17:30
Prażanie rozpoczęli ligowe zmagania od falstartu, przegrywając z Hradcem Kralove 0:1. W drugim meczu zagrali o niebo lepiej i nie dali szans piłkarzom ze Zlinu, pokonując na wyjeździe FC Fastav 4:1.
20:00
Łodzianie rozpoczęli pierwszoligowy sezon od porażki z GKS-em Katowice 0:2. Potem jednak odnieśli cztery zwycięstwa z rzędu, w rezultacie do starcia ze Stalą podejdą jako wiceliderzy rozgrywek.
22:30
Celtowie rozpoczęli ligowe rozgrywki od dwóch zwycięstw. Na inaugurację pokonali Aberdeen, a w następnej serii gier okazali się lepsi od Rosss County. Kilmarnock strzelił dotąd jedną bramkę.
1:00
38-letni Michał ''Masakra'' Kita stanie do walki z 36-letnim Arturem Głuchowskim. Dla ''Głuchego'' to pierwszy pojedynek w MMA od listopada 2015 roku, dla obu zawodników, to debiut w Babilon MMA.